Salı, 21 Ocak 2020 - 01(Jan) 21 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: سلامت - - شناسه: 3924

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: دولت تدبیر و امید با همت و جدیت خاصی بیشترین تلاش را پس از هدفمندی یارانه ها برای حوزه سلامت دارد.


به گزارش ایرنا، دکتر سید حسن هاشمی شامگاه دوشنبه در نشست با مسئولان دانشگاه علوم پزشکی شهرستان فسا ضمن تسلیت ایام حسینی اظهارداشت: با آغاز طرح تحول نظام سلامت شاهد توجه بیشتری به مردم و به حقوق آنان هستیم.
وی گفت: در مورد پزشک خانواده از روز اول که شروع شد باید از تجربه بین المللی استفاده می شد که آن هم زائیده فکر ما نیست و لذا اگر بخواهیم به بهداشت توجه کنیم و هزینه ها را کاهش دهیم راهی جز نظام ارجاع نیست.
دکتر هاشمی با بیان اینکه برای نظام ارجاع تعریف های مختلفی شده اما تعریف قابل قبول تر، پزشک خانواده است ادامه داد: یکی از مشکلات عمده ما در اجرای صحیح طرح پزشک خانواده همین اختلاف نظر بین بیمه ها و حوزه سلامت است.
وزیر بهداشت همچنین در جریان بازدید از بخشهایی از بیمارستان فسا گفت: دراین بازدیدها شاهد تشکر مردم بودیم و با وجود مشکلاتی که وجود دارد مردم قدردان هستند و لذا می طلبد ما بیشتر به مردم خدمت کنیم.
دکترهاشمی اظهارداشت: بالاخره طی یکسال گذشته بخش جراحی قلب و انژیوگرافی دراین بیمارستان راه اندازی شد و با وجود حضور یک جراح قلب درشهرستان فسا تاکنون 200عمل جراحی قلب انجام شده است.
وی گفت: یکی از مهمترین اشکالات از نظر ساختاری هست، شبکه ارجاع ناقص است و به تعداد کافی بیمارستان وپزشک متخصص نداریم که
این مشکلات با اندک همت وشجاعتی حل می شود.
وی اظهارداشت:در مورد پزشک ما نباید کمبود پزشک داشته باشیم که اگر هست روسای دانشگاههای ماباید پی گیری و رفع کنند.
شهرستان فسا در 130کیلومتری جنوب شرق شیراز قرار دارد.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-01-21 - 1386