Perşembe, 19 Eylül 2019 - 09(Sep) 19 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: انتخابات - - شناسه: 4878

 نماینده منتخب مجلس شورای اسلامی با اعلام رسمی ستاد انتخابات وزارت کشور به تناوب شناخته می‌شوند.



به گزارش ایسنا ،دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه 7 اسفند با رای‌گیری در 209 حوزه انتخابیه سراسر کشور با حضور پرشور مردم کشورمان برگزار شد.
ستاد انتخابات وزارت کشور پس از پایان زمان رای‌گیری که به دلیل استقبال گسترده مردم در حوزه های رای‌گیری برای 4 بار در سراسر کشور و 5 بار در تهران تمدید شد، بلافاصله نسبت به شمارش آرا اقدام و از صبح روز شنبه اسامی کسانی را که حایز اکثریت آرا شده‌اند به تدریج اعلام کرد.
جداول زیر به تفکیک استان‌ها وتعداد حوزه‌های انتخابیه، نمایندگان منتخب و گرایش‌های آن‌ها را نشان می‌دهد:
در این جدول حوزه‌های انتخابیه‌ای که انتخابات در آن‌ها به مرحله دوم کشیده شده است، در ستون تعداد آرا، (مرحله دوم) در کنار آمار منتخب آمده است و در مواردی که کاندیدا حایز اکثریت آرا شده تنها به تعداد رای اشاره شده است. تکرار اسامی در برخی ستون‌ها نیز به دلیل حضور کاندیدای مورد نظر در لیست‌های مختلف است.
این جداول بر اساس اعلام‌ تدریجی نتایج توسط ستاد انتخابات کشور تکمیل می‌شود و نتایج ذکر شده در آن قطعی و نهایی است.

آخرین بروز رسانی ساعت 8:30 روز یکشنبه

 

* استان آذربایجان شرقی:

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
تبریز، آذرشهر و اسکو        
بستان آباد   محمد وحدتی هلان   20006
ملکان        
شبستر علی علیلو(8511) معصومه آقاپورعلی شاهی(12314)   مرحله دوم
سراب   یوسف داوودی(16284) محمد نصیرپور سردهایی(15015) مرحله دوم
میانه        
میانه        
اهر و هریس        
کلیبر، خداآفرین و بخش هوران قلی الله قلی زاده     36936
هشترود و چاراویماق        
بناب        
ورزقان        
مرند و جلفا   محمد حسن نژاد(29063) کریم شافعی(29672) مرحله دوم
مراغه و عجب شیر   مهدی دواتگری(29066) و محمد علی حسین‌زاده(26512)   مرحله دوم

 

* استان آذربایجان غربی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ارومیه        
ارومیه        
ارومیه        
سلماس رسول جلایر سر نقی(18321) شهروز برزگر کاشانی(16463)   مرحله دوم
مهاباد   جلال محمودزاده   46856
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب        
میاندوآب، شاهین دژ و تکاب        
نقده و اشنویه     عبدالکریم حسین زاده 61972
خوی و چایپاره        
پیرانشهر و سردشت        
بوکان        
ماکو، چالدران، پلدشت و شوط   محمد قسیم عثمانی   47162

 

* استان اردبیل

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
اردبیل، نمین، نیر و سرعین        
مشکین شهر        
پارس آباد و بیله سوار   ایرج بیگدلو(20499) ئ شکور پورحسین شقلاق(17475)   مرحله دوم
خلخال و کوثر        
گرمی     سید حمایت میرزاده 21399

 

* استان اصفهان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
اصفهان        
نجف آباد، تیران و کرون        
فریدن، فریدون شهر و چادگان        
مبارکه   زهرا سعیدی مبارکه   20463
اردستان سید صادق طباطبایی نژاد     16100
شاهین شهر، میمه و برخوار حسینعلی حاجی دلیگانی     60411
شهرضا و دهاقان        
خمینی شهر محمد جواد ابطحی     45512
نایین، خور و بیابانک   عباس‌علی پوربافرانی   11154
سمیرم        
نطنز و بخش قمصر   مرتضی صفاری نطنزی   9842
لنجان محسن کوهکن ریزی     38177
کاشان و آران بیدگل        
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی     56208
گلپایگیان و خوانسار     علی بختیار 14371

 

* استان البرز

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرج        
کرج        
ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان        

 

* استان ایلام

 

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
ایلام، ایوان و چرداول        
ایلام، ایوان و چرداول        
دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره   شادمهر کاظم زاده(25522) و علی محمد احمدی(22749)   مرحله دوم

 

*استان بوشهر

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کنگان، دیر و جم        
دشتی و تنگستان سید کمال‌الدین شهریاری     54208
بوشهر، گناوه و دیلم        
دشتستان        

 

 

* استان تهران

 

 

هنوز در حوزه تهران اسامی قطعی نشده و در این جدول هم فقط نام 30 نفر اول اعلام شده از سوی ستاد انتخابات کشور درج شده است

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید(اصلاح‌طلبان) تعداد آراء
تهران     محمدرضا عارف 587133
تهران     علی مطهری 515652
تهران     علیرضا محجوب 470722
تهران     سهیلا جلودارزاده 462838
تهران     الیاس حضرتی 451171
تهران     کاظم جلالی 436698
تهران غلامعلی حداد عادل     435973
تهران     فریده اولادقباد 433842
تهران     محمدرضا بادامچی 431385
تهران     مصطفی کواکبیان 422351
تهران     سیده فاطمه حسینی 419331
تهران     پروانه سلحشوری 412268
تهران     ابوالفضل سروش 410233
تهران     غلامرضا حیدری 409472
تهران     علی نوبخت حقیقی 407057
تهران     فاطمه سعیدی 405551
تهران     مهدی شیخ 405340
تهران     محمدعلی وکیلی 403849
تهران     بهروز نعمتی 402795
تهران     پروانه مافی 401442
تهران     محمود صادقی 400469
تهران     فاطمه ذوالقدر 395313
تهران     محمدرضا نجفی 391495
تهران     محمدجواد فتحی 387702
تهران     سیدفرید موسوی 387338
تهران     طیبه سیاووشی 387242
تهران     احمد مازنی 386043
تهران     داود محمدی 385617
تهران     محسن علیجانی 384965
تهران     علیرضا رحیمی 381426

 

* استان چهارمحال و بختیاری

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
لردگان   محمد خالدی   38751
شهرکرد، بن و سامان     اردشیر نوریان 42152
بروجن   خدیجه ربیعی فرا دنبه(14642) وعلی نادری فرد(10108)   مرحله دوم
اردل و فارسان و کوهرنگ و کیار قدرت‌الله حمزه شلمزاری (18197)   علی کاظمی بابا حیدری (21956) مرحله دوم

 

* استان خراسان جنوبی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بیرجند و درمیان سیدمحمدباقر عبادی     59361
فردوس، سرایان، طبس و بشرویه   محمدرضا امیرحسنخانی   51615
نهبندان و سربیشه        
قائنات فرهاد فلاحتی     30012

 

* استان خراسان شمالی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه        
بجنورد، مانه، سملقان، جاجرم و گرمه        
شیروان   عبدالرضا عزیزی   27179
اسفراین هادی قوامی   24195  

 

* استان خراسان رضوی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
مشهد و کلات        
تربت جام، تایباد و باخزر   جلیل رحیمی جهان آبادی   108934
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد     بهروز بنیادی 48660
تربت حیدریه، مه ولات و زاوه        
چناران و طرقبه شاندیز        
گناباد و بجستان        
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب        
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب        
نیشابور و فیروزه        
نیشابور و فیروزه        
فریمان، سرخس، بخش های احمدآباد و رضویه        
قوچان و فاروج        
درگز        
خواف و رشتخوار     محمود نگهبان سلامی 44379

 

* استان خوزستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اهواز و باوی        
اهواز و باوی        
اهواز و باوی        
آبادان        
آبادان        
آبادان        
بندر ماهشهر، امیدیه و هندیجان        
رامهرمز و رامشیر        
دزفول        
شادگان        
مسجد سلیمان، لالی، هفتگل و اندیکا        
اندیمشک        
ایذه و باغملک        
شوشتر و گتوند        
خرمشهر   عبدالله سامری   19318
بهبهان        
دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی     20643
شوش سید راضی نوری     37764

 

* استان زنجان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زنجان و طارم        
زنجان و طارم        
ابهر و خرمدره        
ماه نشان، ایجرود، دهستانهای بوغداکندی و قلتوق        
خدابنده        

 

* استان سمنان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شاهرود سیدحسن حسینی     49970
سمنان و مهدی شهر        
دامغان ابوالفضل حسن بیگی     17244
گرمسار غلامرضا کاتب     23668

* استان سیستان و بلوچستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
زاهدان     علی یارمحمدی 98191
زاهدان حسینعلی شهریاری     86098
زابل، زهک و هیرمند        
زابل، زهک و هیرمند        
چابهار، نیک شهر و کنارک        
خاش، نصرت آباد، میرجاوه و کورین        
ایرانشهر، سرباز، رلگان، فنوج، لاشار، بنت و آشار        
سراوان، سیب، سوران و زابلی        

 

* استان فارس

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
شیراز        
شیراز        
شیراز        
شیراز        
داراب و زرین دشت        
سروستان، کوار و خرامه        
مرودشت مهدی برومندی     55797
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفر پور     38766
فسا        
جهرم        
آباده و بوانات        
نی ریز و استهبان فرهاد طهماسب(16330) اصغر مسعودی(18354)   مرحله دوم
ممسنی و رستم        
اقلید   سید حسین افضلی   20883
فیروزآباد، فراش بند، قیر و کارزین        
کازرون        
لامرد و مهر     سیدمحسن علوی 40414
سپیدان     علاء الدین خادم 37777

 

* استان قزوین

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قزوین، آبیک و البرز        
قزوین، آبیک و البرز        
تاکستان        
بوئین زهرا     روح‌الله بابایی صالح 33486

 

* استان قم

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
قم        
قم        
قم        

 

* استان کردستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
سنندج و دیواندره        
سنندج و دیواندره        
بیجار   حمدالله کریمی   15919
سقز و بانه     محسن بیگدلی 58670
قروه و دهگلان   علی محمد مرادی   39032
مریوان و سروآباد   منصور مرادی(15815) و امیر کریمیان(12819)   مرحله دوم

* استان کرمان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی داورانی     157450
کرمان و راور محمد مهدی زاهدی     108316
رفسنجان و انار        
زرند و کوهبنان     حسین امیری خامکانی 35691
کهنوج، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب        
سیرجان و بردسیر   شهباز حسن پور بیگلری   54970
جیرفت        
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر     حبیب الله نیکزاد پناه 72985
شهر بابک     علی اسدی 16956
بافت، رابر و ارزوئیه        

 

* استان کرمانشاه

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کرمانشاه        
کرمانشاه        
کرمانشاه        
کنگاور، صحنه و هرسین        
اسلام آباد غرب        
قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری     30731
سنقر        
پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر        

 

* استان کهگیلویه و بویراحمد

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
کهگیلویه، بهمئی و چرام        
گچساران و باشت        
بویر احمد و دنا        

 

*استان گلستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
گرگان و آق قلا سیدعلیطاهری(43310)   نورمحمد تربتی‌نژاد(47467)  
گرگان و آق قلا   عبدالغفور امانزاده(47894) و نبی هزار جریبی(45094)    
مینودشت،کلاله،مراوه تپه و گالیکش        
آزادشهر و رامیان        
گنبد کاووس        
کردکوی،ترکمن،بندگز و گمیشان        
علی‌آباد کتول        

 

*استان گیلان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
رشت        
رشت        
رشت        
لنگرود     مهرداد بائوج لاهوتی 28846
رودبار        
بندانزلی        
صومعه سرا   کاظم دلوخش اباتری   35906
رودسر و املش اسدالله عباسی     40345
تالش و رضوان شهر محمود شکری     48866
فومن و شفت        
آستانه اشرفیه     محمد حسین قربانی 19311
لاهیجان ذبیح نیک فر لیالستانی     47341
آستارا   ولی داداشی   14173

 

*استان لرستان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
خرم آباد و دوره        
خرم آباد و دوره        
بروجرد        
بروجرد        
الیگودرز   محمد خدابخش   20991
دلفان و سلسله        
دورود و ازتا        
پلدختر        
کوهدشت        

 

*استان مازندران

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
ساری        
ساری        
قائمشهر،سوادکوه و جویبار        
قائمشهر،سوادکوه و جویبار        
نوشهر و چالوس        
نور و محمودآباد   علی اسماعیلی   36891
بهشهر،نکا و گلوگاه   علی محمد شاعری   70403
بابل        
بابل        
بابلسر و فریدونکار ولی‌الله نانواکناری     39319
آمل   عزت‌الله یوسفیان ملا   84453
رامسر        

 

*استان مرکزی

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
اراک،کمبجان و خنداب        
اراک،کمبجان و خنداب        
خمین        
محلات و دلیجان        
تفرش و آشتیان   محمد حسینی   13042
شازند        
ساوه و زرندیه شهلا میر گلو بیات(23881) محمد رضا منصوری(22762)   مرحله دوم

*استان هرمزگان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرعباس،قشم،ابوموسی،حاجی آباد و خمیر        
بندرلنگه،بستک و پارسیان احمد جباری(29150)   خالد زمزم نژاد(29799) مرحله دوم
میناب،رودان،جاسک،سیریک و بشاگرد        

 

*استان همدان

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
همدان و فامنین        
همدان و فامنین        
ملایر     محمد کاظمی 45282
ملایر احد آزادی خواه(29872)   علی رضا امامی(21032) مرحله دوم
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار     39725
رزن عطاء الله سلطانی صبور(14899)   حسن لطفی(15013) مرحله دوم
نهاوند حسن بهرام‌نیا     31132
اسدآباد        
تویسرکان محمد مهدی مفتح   محمد مهدی مفتح 39623

 

*استان یزد

 

حوزه انتخابیه ائتلاف اصولگرایان مستقل لیست امید (اصلاح طلبان) تعداد آراِء
یزد و صدوق        
اردکان     محمدرضا تابش 25571
مهریز و بافق محمدرضا بابایی(22141) محمدرضا صباقیان بافقی (27483) مرحله دوم)
تفت و میبد   کمال دهقانی فیروزآبادی 27480  

 

*اقلیت‌های مذهبی

 

حوزه انتخابیه نام منتخب تعداد آرا
زرتشتیان    
آشوریان و کلدانی    
ارامنه جنوب    
ارامنه شمال    
کلیمیان    

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-09-19 - 1386