Perşembe, 12 Aralık 2019 - 12(Dec) 12 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: علمی، خواندنی - - شناسه: 5307

کلینیک دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز در شهر خسروشهر افتتاح شد.


به گزارش آی نیوز، قائم مقام دانشگاه تبریز در آیین افتتاح این کلینیک گفت: اقتصاد مقاومتی یک اقتصاد درون زا و متکی به ظرفیت های خود کشور است که تمام مولفه های توسعه، رشد، تعالی جامعه و ... را با خود به همراه دارد و افتتاح کلینیک دامپزشکی دانشگاه تبریز، در همین راستا و بهره گیری از پتانسیل های علمی دانشگاه جهت حل مشکلات جامعه در حوزه روستائیان دارد.
دکتر حمیدرضا قاسم زاده افزود: تهیه غذای سالم از نیازهای اساسی انسان ها است و دام در تامین غذای آدمی مهم ترین عامل است؛ اما آنچه سلامت دام ها را تامین می کند، بهداشت و دامپزشکی است و احداث کلینیک دامپزشکی در این منطقه از استان اقدام مبارکی است که توسط دانشکده دامپزشکی صورت گرفته است.
وی متذکر شد: دانشگاه تبریز با تمام توان از فعالیت های دانشکده دامپزشکی حمایت می کند و انتظار دارد که در آینده ای نه چندان دور، کلینیک دامپزشکی این دانشگاه به یکی از مهم ترین کلینیک های استان و کشور تبدیل شود و این مهم در سایه تلاش و کوشش همکاران ممکن است.
رییس دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز نیز در این آیین ضمن تقدیر از تمام عواملی که در افتتاح و تجهیز کلینیک دامپزشکی مشارکت داشتند، گفت: این کلینیک در فضایی به وسعت 120 متر مربع و با هزینه ای بالغ بر یک میلیارد ریال در خسروشهر افتتاح شده و در این راستا، شورای شهر آذرشهر نیز مساعدت های خوبی انجام دادند که از آنها نیز تقدیر می شود.
دکتر جواد اشرفی، افزود: این کلینیک دارای بخش های داخلی، جراحی دام، آزمایشگاه، طیور، رادیولوژی و سونوگرافی بوده و به صورت ثابت، یک عضو هیات علمی بخش علوم درمانگاهی و یک دامپزشک عمومی در اینجا حضور خواهند داشت و از جمله خدمات آن می توان به ارایه خدمات دامپزشکی به اهالی منطقه، حضور کارورزان رشته دامپزشکی دانشگاه و دانشجویان کارآموز، انجام آزمایشات تشخیصی مربوط به دام و طیور و ... اشاره کرد.
اضافه می نماید: در این مراسم دکتر سید حسین جارالمسجد و دکتر حسین حملی اساتید دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز، دکتر حسنعلی مه پیکر استاد بازنشسته و پیشکسوت دانشکده دامپزشکی دانشگاه تبریز در خصوص اهمیت این رشته به سخنرانی پرداختند و امین زاده، رییس شورای شهر خسروشهر نیز اقدام دانشگاه در تاسیس کلینیک دامپزشکی در این شهر را کاری ارزشمند عنوان و از دست اندرکاران آن تقدیر کرد.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-12-12 - 1386