Çarşamba, 12 Ağustos 2020 - 08(Aug) 12 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

آی نیوز ؛ مالک کارخانه ماشین سازی تبریز از نوسازی بخش های فرسوده و افزایش تعداد کارکنان این واحد مادر صنعتی به 2000 نفر در آینده نزدیک خبر داد.

 

 

قربانعلی فرخ زاد با اشاره به اهمیت نیروی انسانی در مجموعه هایی مانند ماشین سازی تبریز گفت: با تمام توان در خدمت تمامی کارگران ، مهندسان و متخصصان این کارخانه با سابقه هستیم و این عزیزان نباید مانند گذشته کوچکترین نگرانی معیشتی و کاری داشته باشند.

 

وی افزود: کارخانه ماشین سازی با دانش و تخصص کارگران و تکنسین ها و مهندسان متخصص موجود در آن می تواند در کشور و حتی منطقه حرفی برای گفتن داشته باشد و باید دست این کارگران و متخصصان را بوسید.

 

فرخ زاد با تاکید بر اینکه قطعا به فکر اعتلای صنعت مادر ماشین سازی تبریز و توسعه فعالیت های این کارخانه است افزود:  اولین اقدام بنده در کارخانه ماشین سازی نوسازی برخی ماشین آلات فرسوده و از رده خارج شده و قسمتهایی از این کارخانه معظم خواهد بود.

 

وی بااشاره به اینکه برخی از ماشین آلات موجود در این کارخانه نیاز به نوسازی دارند از هزینه 10 میلیارد ریالی برای نوسازی قسمتی از این ماشین آلات خبر داد.

 

مالک کارخانه ماشین سازی با اشاره به فضای سبز گسترده مجموعه کارخانه ماشین سازی تبریز گفت: با وجود صدها اصله درخت کهنسال در این مجموعه متاسفانه در سالیان گذشته توجهی به این فضای سبز ارزشمند نشده بود صدها اصله درخت کهنسال واقع در این مجموعه در حال از بین رفتن بود که از این هفته با بکار گیری 20 نفر به احیای این فضا پرداختیم.

 

فرخ زاد در ادامه راه اندازی کامل ریخته گری ماشین سازی تبریز را از دیگر برنامه های خود برشمرد و گفت: برای راه اندازی ریخته گری ماشین سازی 50 هزار تن مواد اولیه خریداری شد که از این هفته به تدریج به کارخانه منتقل خواهند شد.

 

وی در ادامه با تقدیر از حمایت های مسئولان استانی گفت: من قسمت اعظم عمر خود را گذرانده ام و برای احیای این مجموعه پا پیش گذاشته ام و قطعا انشالله با حمایت مسئولان تعداد کارکنان ماشین سازی تبریز را از 700 نفر به 2000 نفر خواهم رساند.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-08-12 - 1386