چهارشنبه, 09 مهر 1399 ساعت 03:00 ق ظ - 09(Sep) 30 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 6535

دقیقه هشتاد بازی تراکتور و سایپاست، محمدرضا  آزادی مهاجم رعنای  سرخپوشان چنان پرانرژی و با تعصب به پای اخباری تکل های پیاپی می زند که انگار دقیقه یک است! این معجزۀ جوانی است.

شش هفته پیش امیدوارترین طرفدار تراکتورسازی با یادآوری مشکلات یارگیری و عدم تمدید قرارداد بعضی از کلیدی ترین یاران سال قبل با حسی توام با ترس و دلهره به آینده تیم نگاه می کرد.اما همگی آن تفکرات در همان نیمه نخست بازی اول رنگ باخت. جوانهایی خروشیدند ، اشتباه کردند، شرمنده شدند اما شرمنده نکردند.
سه هفته باخت به قویترین رقبا همان هزینه ای بود که تراکتور برای تجربه اندوزی و اعتماد بنفس جوانانش پرداخت کرد. جوانهایی که گاها برای اولین بار در انتخابات اخیر حق رای دادن پیدا کرده بودند! دروازه خالی گشوده نشد، شوت مرده مهاجم رقیب گل شد، واپسین لحظه رقابت، یک امتیاز به صفر گرایید اما اعتماد به جوانان کم نشد.
و رسید زمانی که انتظارش را می کشیدیم، برد نفت را ، بخوان گربه سیاه را ، جوانهایمان ساختند و یار پرتجربه مان پرداخت تا باور کنیم دیگر بداقبالی هم جلودار این لشکر جوان نیست.

سایپای در صدر ایستاده را با ایستادگیمان به تسلیم وادار کردیم و نفسی از سر آرامش و افتخار کشیدیم، به کاپیتانی افتخار کردیم که حتی بازوبندش در خدمت تعالی تیم است، همان که دقیقه آخر با خونسردی تمام عصاره یک دهه میدان داریش را در کالبد گلی دمید و تقدیم تماشاگران وفادار تراکتور نمود.
جوانهای تراکتور زودتر از انچه متصور بود قد کشیدند، آزادی گلی زد که تنها از یک مهاجم ششدانگ بر می آید، تعقیب مداوم توپ، نگاه به دروازه و پاهایی هنرمند و البته نود دقیقه تلاش خستگی ناپذیر .دروازه بان و دفاع های جوانمان برای اولین بار دژی محکم ساختند و مربی مان جواب صبر و متانتش را با تشویق های مردم محجوب و نجیب طرفدار تیم اول آذربایجان دریافت کرد.
دوست نداریم از حلاوت این همه شیرینی بکاهیم اما دوست داریم به گوش جوانان تراکتورسزی برسانیم که این تازه آغاز راه است، راهی که اندک غرور و تکبر آنرا به بیراه ای کور بدل خواهد کرد.

دوست داریم بگوییم فوتبال خیلی بی رحم است، این فوتبال هم کریم باقری و علی دایی دیده است که حتی امکان تصور سقفی بر بلندپروازی و انگیزه آنها وجود نداشت و هم صادقیانی که با اندک تصمیم اشتباه، هم خود و هم جامعه فوتبال را از اعجاز سحرانگیز فوتبال خود بی بهره نموده است.

باشید، دونده باشید و البته همینطور محجوب و خجالتی. حیف است تعاریف زودرس شما را از قله رفیعی که لیاقتش را دارید دور و دورتر سازد.
رضا عالش زاده
طرفدار بسیار عادی فوتبال

دیدگاه‌ها  

سارای
+5/-1 # سارای 1396-06-04 13:09
چه قشنگ نوشتید:)
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
احمد
+3/-1 # احمد 1396-06-04 18:38
یاشاسین تراختور کبیر
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن
تراختور
+3/-1 # تراختور 1396-06-04 18:54
عشق فقط یک کلام تراختور کبیر وسلام.
مسئولان قدر نعمتی به نام تراختور و بیشتر بدونند
پاسخ دادن | پاسخ به نقل قول | نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386