Tuesday, 21 September 2021 - 09(Sep) 21 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

on Monday, 13 September 2021 12:35
رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری

مهری ترکمنی زندی – بر اساس نتایج تحقیق دانشگاهی یک رابطه مستقیم بین کیفیت سود و اندازه شرکت های ایرانی و فرصت های سرمایه گذاری وجود دارد.

Print Email - Category: حوادث - - شناسه: 24289

 فرمانده اننظامی مرند از کشف بیش از شش کیلوگرم موادمخدر هروئین در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر، اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر فعالیت افرادی در قاچاق موادمخدر در سطح شهرستان مرند و شهرستان‌های همجوار، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهمان را شناسایی و در یک عملیات مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، خودروی حامل مواد مخدر را در محور «مرند-تبریز» متوقف کردند.

وی خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی این افراد مقدار شش کیلو و ۵۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین کشف و دو نفر قاچاقچی مواد مخدر نیز دستگیر شد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس آذربایجان شرقی، جلیلیان با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی تحویل داده شدند، تاکید کرد: مبارزه با مواد مخدر و اعتیاد از اولویت‌های اصلی پلیس بوده و شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده موارد مشکوک در این خصوص مراتب را در اسرع وقت با شماره‌های ۱۱۰ و ۱۹۷ به پلیس اطلاع دهند.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-09-21 - 1386