دوشنبه, 27 خرداد 1398 ساعت 01:45 ب ظ - 06(Jun) 17 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

تبریز 2018

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل - دسته: انتخابات - - شناسه: 4871

 ستاد انتخابات کشور روز شنبه با اعلام شمارش حدود33 میلیون رای تا ساعت 9، آخرین نتایج دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه های مختلف سراسر کشور را اعلام کرد.


خبرگزاری جمهوری اسلامی به منظور اطلاع رسانی به هنگام، نتایج انتخابات شهرستانها را به نقل از این ستاد به روز می کند:
*** قائنات و زیر کوه، تویسرکان، شهربابک، کلیبر، خدا آفرین و بخش هوران
نتایج انتخابات دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه قائنات و زیر کوه، تویسرکان، شهربابک، کلیبر، خدا آفرین و بخش هوران حاکی از آن است که به ترتیب فرهاد فلاحتی، محمد مهدی مفتح، علی اسدی و قلی الله قلی زاده انتخاب شدند.
در حوزه انتخابیه قائنات و زیر کوه از مجموع 87 هزار و 687 رای ماخوذه فرهاد فلاحتی با 30 هزار و 12 رای انتخاب شد.
همچنین در حوزه انتخابیه تویسرکان از مجموع 54 هزار و 436 رای ماخوذه محمد مهدی مفتح با 39 هزار و 623 رای به بهارستان راه یافت.
در حوزه انتخابیه شهر بابک از مجموعه 45 هزار و 66 رای ماخوذه علی اسدی با 16 هزار و 956 رای انتخاب شد.
در حوزه انتخابیه کلیبر، خداآفرین و بخش هوران نیز از مجموع 63 هزار و 480 رای قلی الله قلی زاده با 36 هزار و 936 رای پیروز این انتخابات شد.

*** تفرش، آشتیان و فراهان و نطنز و بخش قمصر
نتایج آرا در حوزه های انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان و نطنز و بخش قمصر حاکی از آن است که به ترتیب محمد حسینی و مرتضی صفاری نطنزی حائز اکثریت آرا شدند.
این ستاد در اطلاعیه شماره 38 خود اعلام کرد اسامی منتخبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی با کسب 13 هزار و 42 رای از مجموع 48 هزار و 463 آرای صحبح ماخوذه
در حوزه انتخابیه نطنز و بخش قمصر مرتضی صفاری نطنزی با کسب 9 هزار و 842 رای از مجموع 37 هزار و 644 آرای صحبح ماخوذه
*** خرمشهر، بندر لنگه، بستک و پارسیان
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاکی از آن است که در حوزه انتخابیه خرمشهر عبدالله سامری انتخاب شد و در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان خالد زمزم نژاد و احمد جباری به مرحله دوم راه یافتند.
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 42 اعلام کرد اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب حداقل آرای صحبح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
1- در حوزه انتخابیه خرمشهر عبدالله سامری از مجموع 60 هزار و 541 آرای صحیح ماخوذه با کسب 19 هزار و 318 رای
2- در حوزه انتخابیه بندر لنگه، بستک و پارسیان از مجموع 124هزار و 342 آرای صحیح ماخوذه خالد زمزم نژاد با کسب 29 هزار و 977 رای و احمد جباری با کسب 29 هزار و 150 رای به مرحله دوم راه یافتند.
*** گرمی، مریوان و سروآباد
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاکی از آن است که در حوزه انتخابیه گرمی سیدحمایت میرزاده، انتخاب شد و در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد منصور مرادی و امید کریمیان به مرحله دوم راه یافتند.
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 41 اعلام کرد اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب حداقل آرای صحیح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
1- در حوزه انتخابیه گرمی سید حمایت میرزاده از مجموع 47 هزار و 803 آرای صحیح ماخوذه با کسب 21 هزار و 399 رای
2- در حوزه انتخابیه مریوان و سروآباد از مجموع 84هزار و 925 آرای صحیح ماخوذه منصور مرادی با کسب 15 هزار و 815 رای و امید کریمیان با کسب ١٢ هزار و ٨١٩ رای به مرحله دوم راه یافتند.
***اردستان، دشتی و تنگستان، دشت آزادگان و هویزه و زرند و کوهبنان
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه اردستان، دشتی و تنگستان، دشت آزادگان و هویزه و زرند و کوهبنان حاکی از آن است که به ترتیب سیدصادق طباطبایی نژاد، سیدکمال الدین شهریاری، قاسم ساعدی و حسین امیری خامکانی موفق به کسب اکثریت حداقل یک چهارم آرا صحیح شدند.
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 40 اعلام کرد اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب حداقل آرای صحبح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
1- در حوزه انتخابیه اردستان، سیدصادق طباطبایی از مجموع 30 هزار و 75 ارای صحیح ماخوذه با کسب 16هزار و 100رای
2- در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان سیدکمال الدین شهریاری از مجموع 85 هزار و 16 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 208 رای
3- در حوزه انتخابیه دشت آزادگان و هویزه قاسم ساعدی از مجموع 68 هزار و 53 آرای صحیح ماخوذه با کسب 20هزار و 643 رای
4- در حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان حسین امیری خامکانی از مجموع 79هزار و 589آرای صحیح ماخوذه با کسب 35 هزار و 691 رای
*** نائین، خور، بیابانک، سیرجان و بردسیر
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه نائین، خور، بیابانک، سیرجان و بردسیر حاکی از آن است که به ترتیب عباسعلی پوربافرانی و شهباز حسن پور بیگلری یک چهارم آرا را کسب کردند.
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 39 اعلام کرد اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب حداقل آرای صحبح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
در حوزه انتخابیه نائین، خور و بیابانک عباسعلی پوربافرانی از مجموع 39 هزار و 529 آرای صحبح ماخوذه با کسب 11 هزار و 154 رای
در حوزه انتخابیه سرجان و بردسیر شهباز حسن پوربیگلری از مجموع 144هزار و 701 آرای صحیح ماخوذه با کسب 54 هزار و 970 رای
*** دامغان ، بروجن ، ساوه و زرندیه
نتایج انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حاکی از آن است که در حوزه انتخابیه دامغان ابوالفضل حسن بیگی انتخاب شد و در حوزه انتخابیه بروجن خدیجه ربیعی و علی نادری فر و در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات و محمدرضا منصوری به مرحله دوم راه یافتند.
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره 43 اعلام کرد اسامی منتخبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که تا صبح هشتم اسفند 94 موفق به کسب حداقل آرای صحبح در حوزه انتخابیه شده اند به شرح زیر است:
1- در حوزه انتخابیه دامغان ابوالفضل حسن بیگی از مجموع 49 هزار و 402آرای صحیح ماخوذه با کسب 17 هزار و 244 رای
2- در حوزه انتخابیه بروجن از مجموع 64هزار و 182 آرای صحیح ماخوذه خدیجه ربیعی فرادنبه با کسب 14 هزار و 642 رای و علی نادری فرد با کسب 10هزار و 108 رای به مرحله دوم راه یافتند.
3- در حوزه انتخابیه ساوه و زرندیه از مجموع 122هزار و 624آرای صحیح ماخوذه شهیلا میرگلوبیات با کسب 23هزار و 881رای و محمدرضا منصوری با کسب 22هزار و 762 رای به مرحله دوم راه یافتند.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386