سه شنبه, 25 فوریه 2020 - 02(Feb) 25 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی گفت: حذف فیزیکی و ترور روحانیون از جمـله دسیسه های شوم و مذبوحانه دشمنان نظام است که نشان دهنده واهمه آنان از روحانیت است.

 

حجت الاسلام والمسلمین محمدعلی آل هاشم روز چهارشنبه در همایش طلایه داران تبلیغ در مسجد جامع تبریز با اشاره به شهادت روحانی همدانی، افزود: دشمن به دلیل هراس از لباس روحانیت و تاثیرگذاری علمای دینی، ترور و حذف آنها را در برنامه دارد غافل از اینکه نه تنها این کارهای مذبوحانه باعث خاموشی اندیشه های اسلام و انقلاب نمی شود، بلکه آن را پررونق تر می کند.

وی اظهار داشت: باید از ماه مبارک رمضان برای عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب مقام رهبری نهایت بهره را برده و دشمنان را که نسبت به لباس روحانیت کینه دارند، مایوس کرد.
حجت الاسلام آل هاشم، قرآن را راه نجات از فتنه ها و تاریکی ها دانست و ادامه داد: روحانیان و مبلغان باید بیش از پیش تلاش کرده و در ماه نزول قرآن با برگزاری جلسات قرآنی، فضای جامعه را برای تدبر و تفسیر این کلام الهی آماده کنند.
وی با بیان اینکه روحانیان همواره در امور مختلف کشور پیشگام بوده اند، گفت: همچنان که علما و روحانیان قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نقش خود را به خوبی ایفا کرده اند باید در عملی کردن بیانیه گام دوم انقلاب هم پیشتاز باشند.
امام جمعه تبریز بیانیه گام دوم انقلاب را راهبردی اساسی برای کشور دانست و افزود: این بیانیه با تدبیر و هوشمندی رهبر انقلاب اسلامی تدوین شده است و روحانیون باید با تبیین دقیق و عالمانه در تحقق آن تلاش کنند.


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
2020-02-25 - 1386