چاپ ایمیل - - شناسه: 23259

سرپرست گروه امور زيربنايی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: 700 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل قطعات بزرگراه اهر-تبریز اختصاص یافته است که هفته گذشته 14 میلیارد تومان به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافت.


 ناظم یونسی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اهر در جمع مسوولان این شهرستان اظهار داشت: از مبلغ 700 میلیارد تومان مبلغ اختصاصی به این بزرگراه در هفته گذشته، 140 میلیارد ریال به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافته است.

این مقام مسوول افزود: اولویت سازمان برنامه و بودجه در تخصیص اعتبارات شهرستانی و استانی با پروژه‌های نیمه تمام و پرداخت مطالبات سال‌های گذشته است.

یونسی یادآور شد: در سال‌جاری 680 میلیارد ریال اعتبارات شهرستانی در اختیار ادارات‌کل ستادی استان می‌باشد که فعلا توزیع نشده است، در زمینه ادارات شهرستانی می‌توانند با مراجعه به ادارات‌کل متبوعه از این اعتبارات نیز استفاده کنند.

وی افزود: سهم شهرستان از مجموع اعتبارات  از محل تبصره‌ها و سایر محل‌های تخصیص یافته در سال گذشته تنها 44 درصد تخصیص یافته بود و امسال نیز سهم شهرستان اهر از اعتبارات تملک دارایی استانی و توازن منطقه‌ای در حدود 27 میلیارد و 851 میلیون تومان است نسبت به سال97 از رشد 14 درصدی  برخوردار است.


تخصیص اعتبار 70 میلیارد تومانی به بزرگراه اهر-تبریز در سال 98

سرپرست گروه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، بزرگراه اهر-تبریز را یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار شهرستان اهر برشمرد و افزود: پروژه بزرگراه اهر-تبریز در سالیان سال متاسفانه روند اجرایی طولانی مدت داشته است و استانداران و مسوولان مختلف قول‌های مساعد در خصوص این بزرگراه داده‌اند و محدودیت‌های منابع باعث شده تا این پروژه بزرگراهی به کندی پیش رود که در دولت تدبیر و امید پیشرفت مطلوبی داشته است.

یونسی اعلام کرد: بیش از 240 میلیارد ریال برای بزرگراه اهر-تبریز طی سال گذشته  اختصاص یافته بود و امسال نیز همین مبلغ برای ادامه ساخت بزرگراه اهر-تبریز پیش‌بینی شده بود که خوشبختانه با پیگیری‌های مسوولان شهرستانی از جمله فرماندار، نماینده مردم اهر و هریس و مسوولان استانی 45 میلیارد تومان دیگر به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص می‌یابد.

 وی تاکید کرد: خوشبختانه افزایش اعتبار بزرگراه اهر-تبریز در سال‌جاری نزدیک به 70 میلیارد تومان نتیجه همت جمعی مدیران اعم از شهرستانی و استانی است که پیش‌بینی می‌شود، این پروژه با این اعتبار تا پایان سال‌جاری تکمیل شود و اگر مطالباتی نیز باقی ماند در سال‌های آینده می‌توانیم پرداخت کنیم و هفته گذشته در وهله اول حدود 14 میلیارد تومان از اعتبار 45 میلیارد تومان به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافت.


آدرس کوتاه خبر: http://aynews.ir/23259

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019