شنبه, 10 اسفند 1398 ساعت 04:08 ب ظ - 02(Feb) 29 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

نمایش دو دلقک و نصفی نوشته ی جلال تهرانی از 5 خرداد در تبریز به روی صحنه می رود.

 

این نمایش به کارگردانی یاشار نوری، پس از اجرا در دانشگاه نبی اکرم (ص) به عنوان پروژه پایان نامه هم اکنون به اجرای عمومی در می آید.
دو دلقک و نصفی، داستان زندگی کارمند کارخانه ای است که دائما سمت و شغلش عوض می شود و از بخشی به بخش دیگر منتقل می شود و در میان این تغییرات ماجراهایی را از سر می گذراند که نهایتا به پایان تلخی می انجامد .
بر اساس این گزارش؛ هدیه کاملی به عنوان دستیار کارگردان، رامین ریاضی به عنوان مشاور، حسین عبداللهی به عنوان طراح صحنه، علی صفایی به عنوان سازنده دکور و طراح نور، نگیسا خضرنژاد به عنوان منشی صحنه، مینا پناهی به عنوان طراح گریم، مریم السادات مهدی پور و بهزاد زرگر به عنوان اجرا کنندگان گریم، میلاد بصیر معادن به عنوان مدیر صحنه و حسن دلاور، رضا حاج محمدی، غلامرضا اصولی و مهدی ایمانی به عنوان دستیاران صحنه، شایان حامد به عنوان عکاس، فیروز سقایی به عنوان گرافیست و همچنین یوسف اکبرزاده، فرید ادهمی و فاطمه حسینی به عنوان بازیگر، یاشار نوری را در اجرای نمایش دو دلقک و نصفی یاری می کنند .
این نمایش از 5 تا 22 خرداد، ساعت 18:30 در سالن استاد مقبلی مجتمع فرهنگی هنری 29 بهمن اجرا می شود.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386