جمعه, 28 تیر 1398 ساعت 03:54 ق ظ - 07(Jul) 18 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

کابینه‌ی دولت مثل جهاز عروس است. یعنی فامیل بالأخره یک ایرادی از آن می‌گیرند.


آی نیوز: کابینه‌ی دولت مثل جهاز عروس است. یعنی فامیل بالأخره یک ایرادی از آن می‌گیرند. معرفی کابینه مثل مراسم عروسی است، یعنی هر طوری عروسی برگزار بشود، بالأخره یکی یک حرفی می‌زند که بگوید عروسی خوب نبود یا می‌توانست بهتر برگزار شود.

دکتر روحانی بعد از تنفیذ و تحلیف دو کار می توانست انجام بدهد. اول این‌که تمام دو هفته مهلت را صبر کند و بعد از دو روز که مهلت تمام شد یعنی در روز شانزدهم کابینه‌اش را معرفی کند؛ کابینه‌ای که نمایندگان مجلس با خواندن نام وزیران پیشنهادی‌اش - دور از جان - شاخ دربیاورند و در همان راهرو مجلس نصف کابینه را رد کنند!

کار دوم همین کاری بود که روحانی کرد، یعنی در روز تحلیف کابینه‌ای معرفی کند که اغلب خوش‌شان بیاید. یعنی نه سیخ کابینه بسوزد نه کبابش! یعنی هم جناب زنگنه‌ی اصلاح‌طلب شیخ‌الوزرا در کابینه باشد و هم آقایان رحمانی‌ فضلی و مصطفی پورمحمدی! باور کنید این کابینه‌ی اعتدالی خیلی خوب است، چون مدتی است کباب خوب نخورده‌ایم! یا سیخش داغ بود و دست‌مان را سوزاند و یا کباب سوخته بود و دل‌مان را به‌هم زد! الآن ولی گویا همه چیز خوب است و بر چشم بد لعنت، خوب هم پیش می‌رود! راستی شما صدای احسنت احسنت را در مراسم تنفیذ و تحلیف شنیدید؟ خیلی خوب بود، چون احسنت گفتن یعنی اعتدال‌گرایی، امیدوارم کابینه‌ی دکتر روحانی هیچ وقت صدای دو دو کردن نمایندگان را نشنود.

باقی بقای‌تان!


ایسنا - طنز روز

رضا ساکی

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386