شنبه, 17 خرداد 1399 ساعت 09:59 ب ظ - 06(Jun) 06 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
همایش مشترک تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی و لهستان برگزار شد..

در این نشست که در نخستین روز سفر هیات اقتصادی و تجاری آذربایجان شرقی به کشور لهستان در شهر ورشو پایتخت این کشور انجام شد زمینه‌های همکاری دوجانبه و فعالیت‌های مشترک مورد بررسی قرار گرفت. 
استاندار آذربایجان شرقی در این نشست با اشاره به برخی ظرفیت‌های اقتصادی و صنعتی استان تاکید کرد: صادرات غیرنفتی به عنوان یکی از اولویت‌های این استان مطرح است و خوشبختانه در این راستا جایگاه مطلوبی در کشور داریم. 
اسماعیل جبارزاده ادامه داد: ما از شرکت های سودده که توان رقابت با برندهای معتبر اروپایی را دارند حمایت می‌کنیم و در این راستا آماده‌ایم در شرایط برد – برد همکاری‌های دوجانبه را ارتقا دهیم. 
استاندار مازوویا لهستان نیز ضمن خوش‌آمدگویی به هیات اقتصادی آذربایجان شرقی، گفت: لهستان علاقه فراوانی به افزایش همکاری‌های دوسویه اقتصادی با ایران دارد. 
آدام استروزیک اضافه کرد: استان مازوویا با توجه به ظرفیت‌های فراوانی که دارد می‌تواند زمینه تعامل دوسویه را بیش از پیش فراهم آورد. 
سفیر جمهوری اسلامی ایران در لهستان هم در این همایش گفت: همکاری‌های دوسویه بین استان‌های مختلف کشورمان و لهستان می‌تواند زمینه‌ساز توسعه همکاری‌های دوجانبه باشد. 
رامین مهمان‌پرست خاطرنشان کرد: فرصت‌های اقتصادی و تجاری فراوانی در استان‌های مختلف کشورمان و لهستان وجود دارد که با چنین سفرهایی می‌تواند توسعه یابند. 
نجفی، شهردار تبریز و حسن‌زاده، رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تبریز هم در سخنانی ضمن استقبال از حضور سرمایه‌گذاران لهستانی در آذربایجان شرقی، آمادگی خود را برای همکاری در جهت فعالیت‌های مشترک اقتصادی و توسعه شهری اعلام کردند. 
علی نواداد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان شرقی هم در حاشیه این نشست با اشاره به برنامه‌های فشرده هیات تجاری و اقتصادی استان در لهستان، گفت: هدف اصلی سفر این هیات به لهستان بررسی زمینه همکاری‌های مشترک و افزایش سطح تعاملات دوسویه است و در این راستا جلسات رایزنی تخصصی و اقتصادی ترتیب داده شده است. 
هیات تجاری و اقتصادی استان آذربایجان شرقی متشکل از 33 نفر از مدیران دولتی و فعالان بخش خصوصی به ریاست استاندار به مدت 5 روز به کشور لهستان سفر کرده است. 
این سفر با هدف ادامه همکاری‌های استان‌های آذربایجان شرقی و سیلیزیای جنوبی (به مرکزیت شهر وروسلاو) صورت گرفته و بر این اساس فعالان بخش خصوصی در حوزه‌های مختلف همچون ماشین‌آلات و تولیدات کشاورزی، محصولات غذایی، خشکبار، ساخت قطعات خودرو، فولاد و ماشین‌آلات صنعتی هیات اقتصادی استان را همراهی کرده‌اند. 
برگزاری چند همایش تجاری با  حضور استاندار آذربایجان شرقی و مدیران شرکت‌ها و تجار ایرانی و لهستانی برنامه‌های مهم این سفر اعلام شده است. 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386