یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 10:01 ق ظ - 08(Aug) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageنایب رییس شورای اسلامی از اختصاص ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هزینه برای دریاچه ارمیه خبرداد....

image

پزشکیان نایب رییس شورای اسلامی  گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان برای دریاچه ارمیه هزینه شده است که امیدواریم با دستور رییس جمهور مشکل این دریاچه نیز حل شود.

وی افزود:خط اهن میانه - تبریز الان ۲۰ سال به طول کشیده  در حال حاضر در دولت تدبیر و امید شاهد پیشرفت ان هستیم که امیدواریم با اختصاص اعتبار لازم این پروژه هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی افزود:از دولت انتظار می‌رود به جای افتتاح پروژه زیاد تمرکز خودرا برروی چند پروژه مهم گذاشته تا بتواند با سرعت ان‌ها را عملیاتی کند.

وی افزود: امیدواریم با اجرایی شدن اصل ۱۱۵ قانون اساسی بتوانیم زبان و ادبیات ترکی در استان اذربایجان شرقی تدریس کنیم.

خدابخش استاندار اذربایجان شرقی نیزدراین مراسم  با بیان اینکه این استان در دولت تدبیر و امید با اختصاص ۴ هزار میلیارد تومان در کنار مردم استان بوده است افزود:، اما این استان ظرفیت توجه بیش از بیش برای توسعه را داراست.

خدابخش گفت:سال گذشته ۲ میلیارد و چهارصد میلیون دلار صادرات از استان داشته ایم که مهمه این‌ها را بخش خصوصی انجام داده است.

وی با اشاره به نامگذاری سال جاری با نام سال حمایت از کالای ایرانی افزود:امیدواریم با تمهیدات اتخاذ شده از طرف دولت در زمینه حمایت از کالای ایرانی بخش خصوصی بتواند در این زمینه و تحقق شعار سال اقدامات خوبی را انجام دهد.

وی گفت: ما در استان می‌توانیم بیش از ۵ میلیارد تومان پروژه را به بخش خصوصی واگذار کنیم که با اتخاذ سیاست‌های مناسب و تسهیلات می‌توان آن را اجرایی کرد.

وی با اشاره به سیاست قاطع دولت در زمینه تعیین قیمت قاطع ارز افزود: نگرانی‌ها پس از این تصمیم فروکش کرده و شاهد ارامش روانی در بازار هستیم که اتخاذ چنین تصمیم هایی از سوی دولت می‌تواند کمک شایانی به بخش خصوصی کند.

در حال تکمیل:

 

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386