Cumartesi, 06 Mart 2021 - 03(Mar) 06 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

هفته هجدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر در حالی پشت سر گذاشته شد که به جز یک تیم، سایر مدعیان در بالای جدول پیروز شدند. در انتهای جدول هم اتفاقات تازه‌ای رقم خورد.

 

به گزارش آی نیوز، هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر در دو روز پیگیری شد که ماحصل آن حفظ صدرنشینی پرسپولیس، صعود استقلال به رده چهارم (با یک بازی کمتر)، همسایه شدن ۳ تیم خوزستانی و جدا شدن ۳ تیم در انتهای جدول بود.

در مهم‌ترین بازی‌های هفته استقلال و پرسپولیس که در هفته نوزدهم باید با هم دیدار کنند، توانستند حریفان خوزستانی شأن را در تهران و آبادان شکست دهند تا با پیروزی‌های روحیه بخش برای دربی روز پنجشنبه آماده شوند.

شاگردان گل محمدی در آبادان با یک گل از سد صنعت نفت گذشتند و شاگردان مجیدی نیز در تهران با نتیجه ۲ بر یک نفت مسجد سلیمان را شکست دادند تا سرخابی‌ها پیش از دربی خوزستانی‌ها را مغلوب کرده باشند.

سپاهان دیگر تیم مدعی قهرمانی هم یک تیم خوزستانی دیگر را شکست داد تا در کنار جشن بالای جدولی‌ها، هفت هجدهم به کام فوتبال خوزستان نباشد و ۳ تیم خوزستانی با پذیرفتن ۳ شکست در رده‌های ششم، هفتم و هشتم جدول در همسایگی یکدیگر قرار بگیرند.

در هفته هجدهم همه تیم‌های مدعی به جز صنعت نفت پیروز شدند و صنعت نفت که تنها تیم شکست خورده در بین بالای جدولی‌ها بود، مقابل صدرنشین مسابقات پرسپولیس با یک گل تن به شکست داد.

در این هفته یک اتفاق نادر افتاد تا تنها خط تیره جدول نیز از بین برود. شاهین بوشهر که از ابتدای فصل طعم پیروزی را نچشیده بود، در تهران سنت شکنی کرد و میزبانش پیکان را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد تا نه تنها به اولین پیروزی اش برسد، بلکه پیکان نگون بخت را نیز به قعر جدول نزدیک کند.

این نتیجه باعث شد تا ۳ تیم پیکان، گل گهر و شاهین بوشهر با ۱۳، ۱۲ و ۱۰ امتیاز در انتهای جدول قرار داشته باشند از این هفته رقابت سختی بین آنها برای بقا جاری شود. همچنین حسین فرکی هم از سرمربیگری پیکان استعفا داد تا وی نیز به تعداد زیاد مربیانی اضافه شود که از ابتدای فصل تاکنون از تیم‌های خود کنار رفته اند.

تراکتور نیز بعد از شکست تلخ خارج از خانه مقابل پرسپولیس، این هفته در خانه توانست ذوب آهن را با نتیجه ۲ بر یک شکست دهد تا همچنان در کورس بالای جدول قرار داشته باشد.

«۳ بر یک» پر تکرار ترین نتیجه این هفته بود و ۳ دیدار با این نتیجه به پایان رسید. پیکان-شاهین، نساجی-سایپا و شهرخودرو ماشین سازی ۳ دیداری بودند که با نتیجه مشابه ۳ بر یک به اتمام رسیده باشند.

در این هفته به جز یک بازی «پارس جنوبی-گل گهر»، سایر دیدارها برنده و بازنده داشت و تنها همان بازی بود که بانتیجه مساوی به پایان رسید. ضمن این که در این هفته هیچ بازی بدون گل به پایان نرسید.

پرسپولیس تنها تیمی بود که در هفته هجدهم گل نخورد و به جز بیرانوند دروازه همه دروازه بانها در این هفته باز شد.

شاهین بوشهر، سایپا و پرسپولیس ۳ تیمی بودند که خارج از خانه پیروز شدند و تراکتور، سپاهان، استقلال و شهرخودرو نیز در خانه خود حریفان شأن را شکست دادند.

در هفته هجدهم جمعاً ۲۴ گل به ثمر رسید و ۲۴ گلزن داشتیم و هیچ بازیکنی در این هفته نتوانست بیشتر از یک بار موفق به گلزنی شود.

جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال در پایان هفته هجدهم؛

/مهر

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-03-06 - 1386