Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: انتخابات - - شناسه: 132

فرماندار تبریز
تایید صلاحیت 416 ‌کاندیدا برای انتخابات شورای شهر تبریز
فرماندار تبریز گفت: 416 نامزد انتخابات شواری شهر تبریز تایید صلاحیت شدند.

 محمود چمنی از ثبت‌‌نام یک‌هزار و 11 نفر برای انتخابات شهر و روستا در شهرستان تبریز خبر داد‌ و‌ تصریح کرد: پس از بررسی‌های صورت گرفته از این تعداد، منهای 21 نفری که انصراف دادند، 96 نامزد بنا به مستندات قانونی رد‌صلاحیت شدند.

فرماندار تبریز در ادامه افزود: در شهر تبریز 488 نفر ثبت‌نام کردند که از این میزان 13 نفر انصراف داده و 416 نفر تایید صلاحیت شدند.

وی تاکید کرد: از این میزان همچنین 59 نفر بنا بر عدله موجود رد صلاحیت شدند.

فرماندار تبریز تصریح کرد: این تعداد لیست نهایی تا به امروز دوم خرداد مورد تایید است اما با این وجود به احتمال بسیار اندک ممکن است دوازدهم خرداد جاری لیست تغییر یافته‌ای از سوی هیئت نظارت ارائه شود.

چمنی در زمینه حضور حماسی در انتخابات نیز تاکید کرد: امروز تحلیلگران سیاسی در دنیا بر نحوه گستردگی شرکت مردم در انتخابات نظر دارند و از نظر آنان نظام و حکومتی مستحکم‌ است که تعداد بیشتری از مردم آن کشور در پای صندوق‌های رای بیاییند چرا که این امر نشانه وحدت، استقلال، استحکام و سربلندی نظام است.

وی با اشاره به تحرکات دشمن در خصوص القائات گوناگون همچنین سیاه‌نمایی در اقتصاد و مدیریت کشور گفت: بصیرت و آگاهی مردم باعث خواهد شد تا این توطئه نیز همچون گذشته خنثی شود.

وی گفت: همه باید در انتخابات تسلیم قانون باشند و هرچه قانون گفته است به آن عمل کنند،اگر شبهه‌ای هم ایجاد شد از مسیر قانونی به آن شبهه رسیدگی شود.

چمنی گفت: مردم انقلابی و همیشه در صحنه با هوشیاری، آگاهی و بصیرت این حقیقت را به به اثبات خواهند رساند که ملت آگاه و سرافراز ایران اسلامی در هر شرایطی پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های نظام و انقلاب را در دستور کار خود قرار داده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان نظام از حضور مردم در صف‌های به هم فشرده پای صندوق‌های رأی در هراس هستند، گفت: بزرگ‌ترین جهاد در این روز حضور پرشور در پای صندوق‌های رأی است./فارس


آدرس کوتاه خبر: http://aynews.ir/132

آی خبر © Aynews.ir 2007-2019