Pazar, 20 Ekim 2019 - 10(Oct) 20 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: چندرسانه ای، طنز، کاریکاتور - - شناسه: 1273

حقير چوخ سياسي اين روزها درگير فعاليتهاي مهم سياسي مي باشم به اين دليل فقط مي توانم به بازگويي خاطرات روزانه خودم بپردازم و بسيار متاسفم كه خوانندگان كمتر سياسي را از تحليل هاي خودم بي نصيب خواهم گذاشت.

 چهار روز پيش يكي از اعضاي حزب قهوه اي كه كانديداي مجلس شده است، بنده را به جهت دارا بودن بينش عميق سياسي  و اجتماعي به محل ستاد غيررسمي انتخاباتي خود دعوت كرد .

بنده سياسي از همه جا باخبر هم كه مي دانستم اين آقا فقط در مواقع اينچنين  سراغ ما را نمي گيرد و حتي در خريد دكوراسيون منزل نيز نظر بنده را مي پرسد با جان دل به جلسه فوق رفتم.

بايد عرض كنم اين حقير براي اينكه  باعث ناراحت ي رفيق ديگرم در حزب زرد نشوم و در صورت پيروزي احتمالي اين رفيق او را نيز از دست نداده باشم ، بعد از جلسه با رفيق قهوه اي ، بلافاصله به سراغ رفيق زردم رفتم. اين رفيق زرد موقعي كه مرا در كاخ انتخاباتي خود مشاهده كرد با كمال مشتاقي و فروتني به استقبالم آمد و مرا چنان در آغوش گرفت كه احساستي شدم و مدت مديدي در حضور شان گريستم.

رفيقم نيز وقتي احساسات پاك و بدون انتظار مرا ديد به سر اجدادش قسم خورد كه به خاطر نازنين افرادي مثل من اين فداكاري را كرده و وارد انتخابات شده است و بعد از انتخابات قطعا در خدمت من خواهند بود. بنده هم بعد از اينكه قول دادم تمام توانم را در جهت پيروزي ا اين رفيق در نتخابات بكار بندم از كاخ انتخاباتي ايشان نيز خارج شدم.

براي ثبت در تاريخ مي گويم كه من هيچ نسبتي با حزب بنفش ندارم و كسي كه هشت سال پيش رئيس ستاد حزب بنفس در شهرمان بود فردي است كه شباهت اسمي با بنده دارد. البته گويا ايشان شباهت عجيبي هم به بنده دارند.

" خدا به شما خورشید زشت نشان ندهد"* این دوزسوز ایبراهیم که زمستان و تابستان بساط لبو فروشی خود را در جنب یکی از کوچه های فرعی چهارراه آبرسان برپا می کند، برخلاف من که چوخ سیاسی هستم و لااقل گاهی چپی و گاهی راستی هستم، خودش را به هیچ دسته و جناحی نمی بندد و چندین سال است که به همین دلیل کارش رشد نکرده است.

" خدا شما را بباوراند" من چند بار به این دوزسوز گفتم که بابا به این ستادهای انتخاباتی که به صورت مخفی تشکیل شده اند سر بزن. خدا را چه دیدی؟ بعد که این آقا به مجلس رفت تو هم شاید ارتقا درجه پیدا کردی و از شغل سخت و زیان آور لب لبی فروشی استعفا دادی.

ولی به خرجش نمی رود که نمی رود. حالا من مانده ام تنهای تنها و مطابق معمول صبح ها در جلسات کاندیدای جناح چپ شرکت می کنم. ناهار را در معیت فعالان "اثول تلب های اسلاهگرا" هستم و عصر نیز در جلسات بخور و مگوی گروه .... شرکت می کنم. البته طوری رفتار می کنم که هر کدام از این گروهها من را یکی از طرفداران افراطی خودشان به حساب می آورند.

--------------------------------------------------------------------------------

" خدا به شما خورشید زشت نشان ندهد"* ترجمه "الله سیزه پیس گون گوسترمه سین" است

" خدا شما را بباوراند" = الله سیزی ایناندیرسین


-_-


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-10-20 - 1386