Salı, 16 Temmuz 2019 - 07(Jul) 16 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال
دیدار ماشین سازی با نساجی مازندران برای صعود در جدول

تیم فوتبال ماشین سازی تبریز در چارچوب هفته پانزدهم لیگ دسته اول فوتبال در ورزشگاه شهید وطنی مهمان تیم نساجی مازندران خواهد بود.

 

 

با توجه به برنامه مسابقات اکثر تیم های صدر جدولی این هفته با همدیگر رقابت خواهند داشت که در صورت برد و یا مساوی هر کدام از تیم ها فرصت مناسبی برای ماشین سازی خواهد بود تا رتبه خود را در جدول بهبود بخشد.

هم اکنون ماشین سازی با 21 امتیاز از 14 بازی در رده ششم و نساجی مازندران با 17 امتیاز از همین تعداد دیدار در رده نهم جدول قرار گرفته است.


برنامه و اسامی داوران هفته پانزدهم لیگ دسته اول به شرح زیر است:

دوشنبه 25 آبان 94

نساجی مازندران – ماشین سازی تبریز / ساعت 14:15، ورزشگاه شهید وطنی قائم شهر
علی سیدعلی- حسن توماری- میلاد قاسمی- حسین زیادی؛ ناظر داوری: ابوطالب طاهریان

پیکان تهران – خونه به خونه بابل / ساعت 14:30، ورزشگاه شهدا شهر قدس
رضا مهدوی- امیرآشور ماهانی- امید افخمی- امیر عرب براقی؛ ناظر داوری: صادق نوری

شهرداری اردبیل – فولاد یزد / ساعت 14:30، ورزشگاه تختی اردبیل
علی احمدی- بابک عباسقلی زاده- رضا درویشی- سجاد لطافتی؛ ناظر داوری: اکبر جهانی

گیتی پسند اصفهان – پارسه تهران / ساعت 14:30، ورزشگاه آرارات اصفهان
هادی مسلمی- علیرضا کناری- حامد صفایی- علی صباحی؛ ناظر داوری: صفدر احمدی

پاس همدان – صنعت نفت آبادان / ساعت 14:30، ورزشگاه قدس همدان
حمید حاج ملک- محمد بوالحسنی- رحیم حاجیلو- مرتضی عابدی؛ ناظر داوری: کریم اصغرزاده

داماش گیلان – خیبر خرم آباد / ساعت 14:30، ورزشگاه شهید عضدی رشت
بابک وسیله بر- براتعلی مولوی- محمد طالبی- شبیر بهروزی؛ ناظر داوری: فریدون اصفهانیان

فجر سپاسی شیراز – آلومینیوم هرمزگان / ساعت 14:30، ورزشگاه حافظیه شیراز
جواد شرفی- بهروز برون- عبدالله عبدالهی- علی ابراهیمی؛ ناظر داوری: سعادت باغبان

مس کرمان – آلومینیوم اراک / ساعت 14:30، ورزشگاه امام علی کرمان
هادی حاجی عباسی- عسگر محمدی- مرتضی کاظمیان- جواد بختیاری؛ ناظر داوری: رضا دهقان

ایرانجوان بوشهر – گل گهر سیرجان / ساعت 14:45، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
جواد رحیم زاده- محمد عطایی- امیرمحمد داود زاده- حسن حیدری؛ ناظر داوری: عباس شهرجو

نفت مسجد سلیمان – مس رفسنجان / ساعت 15، ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجد سلیمان
محمد ملکی- مهدی سیفی- محمدرضا فتحی- عقیل جهانبازی؛ ناظر داوری: رسول استادزاده



آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-07-16 - 1386