Cuma, 06 Aralık 2019 - 12(Dec) 06 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
Yazdır e-Posta tarafından yazıldı. - Kategori: اخبار ویژه - - شناسه: 1964

آی نیوز: معاون فنی و عمرانی شهردار کلانشهر تبریز با اشاره به اینکه در اصفهان 30 برابر تبریز آزادراه وجود دارد، بر ضرورت اجرای پروژه‌ها و اختصاص بودجه‌های ملی برای توسعه زیرساخت‌های عمومی کلانشهر تبریز تاکید کرد.

 مهندس محبوب عبدالله‌پور اظهار داشت: نگهداری تعریض و توسعه جاده‌هایی نظیر جاده باسمنج جزو وظایف سازمان راه و شهرسازی است اما به دلیل اینکه اعتبار لازم برای این کار در این سازمان تخصیص نمی‌یابد شهرداری در توسعه، استانداردسازی و تعریض این جاده پیشگام شده است.

معاون شهردار تبریز با تاکید بر اینکه مدیریت کلان استان باید در توسعه زیرساخت‌ها و توسعه اتوبان‌ها و بزرگراه‌ها و جذب بودجه‌های ملی اهتمام جدی کنند، تاکید کرد: در حالی که در جاده‌هایی نظیر جاده باسمنج و یا ورودی‌های دیگر تبریز تنها شهرداری هزینه می‌کند شاهدیم که در استان‌های دیگر استانداری‌ها و سایر ادارات اعتبارات ملی قابل توجهی را برای شهرها جذب و هزینه می‌کنند.

عبدالله‌پور با اشاره به اینکه شهرداری تبریز در توسعه راه‌ها جور سایر ادارات و ارگان‌ها را می‌کشد، افزود: جاده باسمنج به عنوان یکی از جاده‌های پرتردد و حادثه‌خیز نزدیک تبریز می‌باشد و تصادفات زیادی در این جاده رخ می‌داد که با تعریض و دو بانده شدن این جاده شاهد کاهش این تصادفات خواهیم بود.

معاون فنی و عمرانی شهردار تبریز با طرح این سئوال که چرا باید اجرای اتوبان تبریز بازرگان از پلیس راه تبریز مرند آغاز شود گفت: در حالی که بزرگراه یاد شده به نام تبریز بازرگان می‌باشد اما به دلایلی این پروژه نه از تبریز بلکه از منطقه پلیس راه تبریز مرند آغاز می‌شود که باید مسئولان فکری برای این مسئله بنمایند تا حداقل از تبریز آغاز شود.

عبدالله‌پور خاطرنشان کرد: نقطه آغاز اجرای آزاد راه تبریز ـ بازرگان باید از «قیزیلجا میدان» باشد.

وی با اشاره به اینکه بار ترافیکی آزاد راه تبریز - زنجان بر روی اتوبان شهید کسایی منتقل می‌شود، گفت: اتوبان شهید کسایی نمی‌تواند همزمان هم به عنوان محل تردد اتومبیل‌های درون شهری تبریز باشد و هم به عنوان بزرگراه استفاده شود، به همین دلیل است که ما همواره شاهد رخ دادن تصادفات شدید در این اتوبان هستیم.

وی با تاکید بر اینکه عملیات احداث بزرگراه شمالی و جنوبی تبریز باید هرچه زودتر آغاز شود، گفت: البته این اتوبان‌ها نه با پول شهروندان که با پول نفت و بودجه ملی باید احداث شوند زیرا در شهرهای دیگر نیز چنین عمل می‌شود.

 

 

 


-_-

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
2019-12-06 - 1386