یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 10:23 ق ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
چاپ ایمیل دسته: ورزش - - شناسه: 7704

image  در یکی از جنجالی ترین بازی های این هفته لیگ دسته اول شهرداری در خانه به فجرسپاسی باخت که این بازی با اتفاقات و صحنه های فراوانی روبرو بود.

image

آی نیوز: در یکی از جنجالی ترین بازی های این هفته لیگ دسته اول شهرداری در خانه به فجرسپاسی باخت که این بازی با اتفاقات و صحنه های فراوانی روبرو بود.

 شهرداری تبریز به عنوان یکی از کاندیداهای سقوط در انتهای جدول در حالی به مصاف فجرسپاسی مدعی صعود رفت که امیدوار بود بعد از اتفاقات داوری هفته قبل مقابل خونه به خونه این بار با کمترین مساله داوری روبرو باشد اما این گونه نشد تا در روزی که یکی از بازیکنان این تیم بین دو نیمه و در راهروهای منتهی به رختکن اخراج شد، دومین شکست متوالی تبریزی ها رقم بخورد.

اتفاقی که بدجوری سیروس دین محمدی سرمربی شهرداری را عصبانی کرد و باعث شد تا او با گله از این اتفاقات از خستگی خود خبر بدهد.

خیلی خسته شدم

باور کنید دیگر خسته شدم. واقعا دیگر کششی برای تحمل برخی اتفاقات در دسته اول وجود ندارد اما چاره ای ندارم جز این که به خاطر مصالح تیم با این اتفاقات کنار بیایم و تلاشم را دو برابر کنم بلکه بتوانم یارای مقابله با آن را پیدا کنم؛ البته دروغ چرا رفته رفته دارم به این مسائل عادت می کنم(باخنده)

دو گل استثنایی خوردیم

بازی مقابل فجر با روند بسیار خوبی برای ما آغاز شد و به گل برتری هم رسیدیم. بعد از گل هم تیم برتر میدان بودیم و می توانستیم روی موقعیت های دیگر هم به گل برسیم اما دو ضربه استثنایی از بازیکنان حریف که مهار نشدنی بود باعث شد تا در عین شایستگی بازنده نیمه اول لقب بگیریم و با شکست به رختکن برویم.

داور از رختکن کارت قرمز در آورد

وقتی بازی در نیمه اول تمام شد در حال رفتن به رختکن بین دو بازیکن تیم من بگو مگوی طبیعی صورت گرفت که کار به هل دادن یکی از آنها کشیده شد. داور که زودتر از ما به رختکن داوران رسیده بود با شنیدن صدای بچه های تیم من هنوز رختکن داوران را ترک نکرده بود با بیرون کشیدن کارت قرمز زمینه اخراج یکی از بازیکنان من و 10 نفره شدن شهرداری را فراهم کرد که این اتفاق شوک سنگین و بدی برای ما بود.

امیدوارم قانون برای همه تیم ها یکسان باشد

وقتی این صحنه را دیدم به داور بازی گفتم دلیل اخراج چه بود که گفت قانون این اجازه را به داوران داده است. حرفی که آقای محمودزاده هم زد که من هم گفتم پس امیدوارم اگر قانون است این قانون برای همه یکسان اجرا شود نه برای برخی تیم های خاص چون امسال اتفاقاتی به مراتب سنگین تر و تلخ تر از این جرو بحث صورت گرفته اما این تنبیه ها اعمال نشده است. مگر از قمه کشی بالاتر داریم که در لیگ یک نمونه آن را بارها دیدیم اما هیچ اتفاقی در پاسخ به  آن رخ نداده است.

داور اجازه نداد من خودم بازیکنم را تنبیه کنم

به نظرم داور بازی دیروز اصلا تجربه لازم برای مدیریت بازی به این سنگینی را نداشت چون اگر داشت، می توانست مدیریت بهتری داشته باشد. اصلا داور از کجا می دانست که من خودم بازیکن جوانم را تنبیه نمی کنم که از رختکن بیرون آمد و اخراج کرد؟ اعصاب ها خراب، بازی برده را باختی، فشار و استرس سقوط روی تیم و مربی است و ... همه اینها مواردی است که داور عزیز باید درک کند نه این که بیاید و شمشیر را از رو ببندد.

وقتی گل نزنی، گل می خوری

در نیمه دوم با وجود ده نفره بودن ما بهتر بازی کردیم و این موضوع را فیلم بازی تصدیق می کند به خصوص در دقایق پایانی. دقیقه 87 بازی ما حتی فرصت تک به تک نصیب مان شد که باید به گل می رسیدیم اما استرس ناشی از شرایط این اجازه را نداد تا در نهایت روی یک ضد حمله گل سوم را دقیقه پنجم وقت های تلف شده بخوریم و ببازیم. خب وقتی گل نزنی محکوم به گل خوردن هستی که این قانون نانوشته فوتبال برای ما اجرا شد.

آقای داور؛ کمی ما مربیان را درک کن

اعتقادم این است داوران در هفته های پایانی می توانند با درک و آرامش بیشتر به کمک مربیان و تیم ها بیایند نه این که با عجله و تردید سوت هایی بزنند که بیشتر فشار به تیم ها وارد شود. شما بازی خونه به خونه و ما را دیدید، همه تشخیص دادند پنالتی آنها درست نبود اما ما کنار آمدیم و چیزی نگفتیم. ای کاش داوران بیشتر دقت کنند چون همه ما تحت فشار هستیم، همین الان که با شما بعد از شکست با فجرسپاسی صحبت می کنم تیم ما حاشیه امنیت ندارد و ممکن است سقوط کند. سه هفته و 9 امتیاز باقی مانده و ای کاش داوران از این پس با درک و آرامش بیشتر سوت بزنند.

صعود تیم های خاص را قبول ندارم

شایعات و شائبه ها پیرامون این که برخی دوست دارند تیم های خاص صعود کنند را شنیدم اما چنین اتفاقی را قبول ندارم . اصلا نمی خواهم به این مسائل ورود کنم چیز مشکوکی هم ندیدم چون یک عمر سعی کردم سالم زندگی کنم . دوران فوتبال هم بدون حاشیه بودم الان هم دوست دارم در مربیگری بدون حاشیه باشم.

کار بقا شهرداری به روز آخر نمی کشد

ما 100 درصد در لیگ دسته اول می مانیم. مطمئن باشید در بازی با گل گهر اتفاقات دو هفته قبل را جبران می کنیم ما دو بازی سخت با تیم های صدر داشتیم که برای شان حکم مرگ و زندگی داشت که این دوبازی چندان اتفاقات داوری خوبی برای ما نداشت اما حالا  سه بازی داریم با تیم هایی که تکلیف شان مشخص است. گل گهر، راه آهن و ملوان حریفان آتی ما هستند که تلاش مان این است تا قبل از هفته پایانی با سه امتیاز دیگر ماندن مان را قطعی کنیم. دوست داشتیم در جدول هم بالا بیاییم اما گل های بدی خوردیم آن هم مقابل دو تیم مدعی، اگر قرعه بهتری داشتیم شرایط فرق می کرد. سه امتیاز دیگر بگیریم که امیدوارم مقابل راه آهن در خانه رخ بدهد با 38 امتیاز می مانیم  از همین رو دیگر کارمان به روز آخر نمی کشد./شهریار

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386