چهارشنبه, 22 مرداد 1399 ساعت 09:03 ق ظ - 08(Aug) 12 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image آی نیوز:تیم های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شهرداری تبریز یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه کسب کرده باشد.

image 

آی نیوز:تیم های شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک در پایان نود دقیقه به تساوی بدون گل رضایت دادند تا شهرداری تبریز یک امتیاز ارزشمند خارج از خانه کسب کرده باشد.

 امروز در چارچوب هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ یک در اراک دو تیم آلومینیوم و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند و در پایان با تساوی بدون گل به کار خود پایان دادند.

شهرداری تبریز و آلومینیوم اراک در حال حاضر به ترتیب با 32 و 31 امتیاز رتبه های سیزدهم و چهاردهم جدول رده بندی را در اختیار دارند و در 6 هفته باقی مانده به حفظ فاصله خود از منطقه سقوط خواهند اندیشید.

تیم فوتبال شهرداری تبریز در هفته 29 رقابتهای لیگ یک میزبان ایران جوان بوشهر خواهد بود.

این مسابقه علاوه بر اینکه تاثیر زیادی بر استحکام شهرداری برای ماندگاری در لیگ دسته یک داشته باشد می تواند نتیجه مهمی برای ماشین سازی نیز باشد

 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386