شنبه, 16 اسفند 1399 ساعت 07:29 ق ظ - 03(Mar) 06 2021

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

 

1399

 

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

 

دریاچه ارومیه

 

 


 

تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب1399

بازیکن تیم فوتبال تراکتور تبریز ضمن اعلام دلایل پیوستنش به این تیم، از شرایط باشگاه سابقش انتقاد کرد و گفت: مدیران ذوب آهن از فوتبال سر در نمی‌آوردند.


میلاد فخرالدینی که امروز جمعه به صورت رسمی از تیم ذوب آهن به تیم تراکتور تبریز پیوست،  در این ارتباط گفت: بعد از جدایی از ذوب آهن چهار، پنج پیشنهاد خیلی خوب داشتم ولی تصمیم گرفتم به تراکتور بروم. تراکتور تیم بزرگی است که خاطرات خوبی از آن دارم. می خواهم این خاطرات خوب را در تراکتور تکرار کنم. دلیل دیگر این انتخابم این بود که برای زندگی در تبریز خیلی راحت هستم. امیدوارم بتوانم دومین قهرمانی را با تراکتور تکرار کنم.
وی با اشاره به مشکلات باشگاه ذوب آهن، تاکید کرد: متاسفانه ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری (مدیرعامل سابق باشگاه) شرایط بدی داشت و اوضاع بر وفق مراد نبود. ما برای کوچکترین چیزها هم مشکل داشتیم. مسئولانی به باشگاه آمدند که به فکر نبودند. اگر از ذوب آهن جدا شدم، برای خودم خوب بود و خدا را شکر که این اتفاق افتاد.
بازیکن سابق ذوب آهن ادامه داد: مشکلات در ذوب آهن بعد از رفتن سعید آذری شروع شد. آذری مدیر کاربلد و قوی بود. تا وقتی که آذری بود، بازیکنان مشکلی نداشتند. باید از همینجا از آذری تشکر کنم که اینقدر با جان و دل برای باشگاه کار می کرد.
فخرالدینی یادآور شد: ذوب آهن تیم خیلی خوبی است و مهره های بزرگی دارد ولی از همان ابتدای فصل با برکناری آذری، شیطنت ها شروع شد. کسانی به باشگاه آمدند و مدیر شدند که ورزشی نبودند و سر از فوتبال در نمی آوردند. البته باید بگویم ارتباط خوبی با هواداران و بازیکنان ذوب آهن دارم و برای این تیم آرزوی موفقیت می کنم.
بازیکن تیم تراکتور در پاسخ به این سئوال که آیا این فصل از ذوب آهن پولی گرفته است؟ گفت: خیر؛ من تمام پولم را بخشیدم و این فصل هیچ چیزی نگرفتم. با خودم حساب و کتاب کردم و دیدم وقتی در تیمی هستم که ناراحتم، حتی پول هم به دردم نمی خورد. بازیکن باید جایی باشد که بازی کند. می خواهم در تراکتور بازی کنم و مجدداً به تیم ملی دعوت شوم.
فخرالدینی در پایان درباره اینکه آیا از علیرضا منصوریان سرمربی سابق ذوب آهن به خاطر نیمکت نشینی هایش دلخوری دارد؟ اظهار کرد: خیر؛ چرا باید دلخور باشم؟ من دو بازی روی نیمکت بودم. علی آقا گردن ما حق دارد و در آن دو مسابقه هم به خاطر تغییر سیستم نیمکت نشین شدم.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1399 - 1386