دوشنبه, 30 دی 1398 ساعت 03:47 ب ظ - 01(Jan) 20 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز استادیوم اختصاصی می سازد 

مالک باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز در صدد ساخت یک استادیوم اختصاصی برای این باشگاه احداث می باشد.

به گزارش آی نیوز، محمدرضا زنوزی مطلق در گفتگویی ضمن اعلام اینکه قصد دارد با همکاری شهرداری تبریز، یک استادیوم اختصاصی برای باشگاه تراکتورسازی تبریز احداث کند، گفت: شهرداری تبریز در واگذاری زمین برای احداث استادیوم اختصاصی به باشگاه تراکتورسازی کمک می کند. در همین رابطه طی نشستی که با دکتر ایرج شهین باهر برگزار کردیم، قرار شد از سه محلی که از آن بازدید داشته ایم، شرایط همه آنها بررسی شده و پس از موقعیت سنجی و سایر لحاظ، یکی از این نقاط برای احداث استادیوم اختصاصی تراکتورسازی، تخصیص یابد.

وی افزود: همچنین مقرر شد که نحوه واگذاری زمین برای ساخت استادیوم و صدور مجوزهای لازم از سوی شهرداری تبریز بررسی شده و اعلام شود.

مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز ضمن اشاره به ضرورت خدمات دهی مناسب به هواداران پرشور فوتبال تبریز، عنوان کرد: هواداران تراکتورسازی هر هفته حرکت رو به جلو و نوینی به نمایش می گذارند و لازم است تا به این عزیزان بخوبی خدمات رسانی کنیم. از این رو بر آن هستیم تا استادیومی ایده آل و مدرن احداث کنیم که جوابگو و درخور نیاز هواداران باشد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386