جمعه, 28 تیر 1398 ساعت 12:39 ب ظ - 07(Jul) 19 2019

انتخاب زبان

اوقات شرعی

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

چهارمین جشنواره بزرگ ورزش، بازی، نشاط و سرگرمی برگزار می‌شودچهارمین جشنواره بزرگ ورزش، بازی، نشاط و سلامتی با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌شود....

مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا

دومین دوره رقابت های قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا به میزبانی ایران و کلانشهر تبریز برگزار می شود و بر همین اساس نشست هماهنگی کمیته برگزاری مسابقات با حضور نمایندگان فدراسیون فوتبال و هیات فوتبال آذربایجان شرقی برگزار شد.

فدراسیون

کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال اطلاعیه ای را در خصوص مسابقه تراکتورسازی و پرسپولیس منتشر کرد و از مسئولین و مردم برای برگزاری مسابقه در آرامش و امنیت تقدیر کرد.

ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز

در حساسترین دیدار هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور تیم تراکتورسازی در ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز به مصاف پرسپولیس رفت که این دیدار با نتیجه مساوی به اتمام رسید.

بازیکن جوان و آینده دار تبریز که در باشگاه خزر باکو توپ می زند به عنوان مدیر آکادمی این باشگاه منصوب شد.

شهرداری تبریز – گل ریحان البرز؛ فصل چیدن گل فرا رسید!تیم فوتبال شهرداری تبریز با شکست تیم مدعی گل ریحان البرز به سه امتیاز ارزشمند دست یافت.

ماشین سازی تبریز سال 98

دیدار فوتبال بین تیم های ماشین سازی تبریز و فولاد خوزستان به سود تیم مهمان به پایان رسید.

شهرداری تبریز با دست پر از خانه بادران تهران برگشتتیم فوتبال شهرداری تبریز موفق شد در یک بازی بیرون از خانه برابر تیم بادران تهران صاحب یک امتیاز ارزشمند شود....

باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز استادیوم اختصاصی می سازدمالک باشگاه تراکتورسازی با همکاری شهرداری تبریز در صدد ساخت یک استادیوم اختصاصی برای این باشگاه احداث می باشد.

نیکوخصلت گفت: ورزش ما چون نتیجه‌گرا و گلخانه‌ای است هنوز نتوانسته‌ایم پشتوانه‌های قوی و خوبی را برای تیم‌های ملی داشته باشیم.

باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز از هوادارانش برای حضور در بازی مقابل پدیده در آخرین بازی سال جاری دعوت کرد.

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386