شنبه, 16 آذر 1398 ساعت 07:12 ق ظ - 12(Dec) 07 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

کریم صادق زاده ظهر جمعه در همایش بزرگ کوهنوردی خانوادگی و همگانی به مناسبت هفته کارگر در تفرجگاه عینالی تبریز، افزود: مطالبات صنفی کارگران و بازنشستگان از نمایندگان مجلس بازبینی قوانین کار، پیرامون حق درمان کارگران است.

عضو شورای اسلامی شهر تبریز با تاکید بر اینکه حقوق و دستمزد کارگری حق الناس است، متذکر شد: مجلس با مصوبات غیر منطقی سعی در عدم تحقق کامل حقوق کارگری دارد و الزام ورود شورای نگهبان در این موضوع احساس می شود.

صادق زاده ادامه داد: از وزارت کار می‌خواهیم با جلو گیری از گسترش قراردادهای موقت کار حافظ منافع کارگران باشد و نسبت به ساماندهی وضعیت این نوع قراردادها اقدام کند.

image

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز همچنین گفت: رایزنی های اولیه با استاندار آذربایجان شرقی در خصوص برگزاری و اخذ مجوز راهپیمایی با شکوه کارگران به مناسبت فرا رسیدن ۱۱اردیبهشت سالروز جهانی کارگر در مسیرهای منتهی به خانه کارگر تبریز انجام شده است.

وی با تاکید بر ضرورت رفع موانع تولید و اشتغال متذکر شد: حمایت از برند های شاخص تبریز مانند صنعت چرم در تولید کیف و کفش، هنر صنعت فرش دستباف، صنایع غذایی مصداق بارز حمایت از کالای ایرانی است و کارگران با شعار تبریز ۲۰۱۸ توجه گردشگران داخلی و خارجی را به این برند ها جلب می کنند./منبع مهر

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386