چهارشنبه, 20 آذر 1398 ساعت 04:00 ب ظ - 12(Dec) 11 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از ارائه خدمات ناوگان اتوبوسرانی تبریز و حومه در روز تاسوعای حسینی به گلزارش شهدای وادی رحمت تبریز خبر داد.


به گزارش آی نیوز به نقل از شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، فیروزیان مدیر عامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: به منظور رفاه حال و آرامش خاطر همشهریان و مسافرین گرامی و بهره مندی از ناوگان حمل و نقل عمومی و همچنین  تسهیل در رفت و آمد شهروندان به گلزار شهدای وادی رحمت در روز جمعه  مصادف با تاسوعای حسینی، شرکت واحد اتوبوسرانی به ارائه خدمات و سرویس دهی به گلزار شهدا در قالب ناوگان بخش خصوصی اقدام خواهد نمود.
وی افزود: همچنین  با برنامه ریزی انجام یافته در تاسوعای حسینی ناوگان اتوبوسرانی با ظرفیت کامل با توجه به برگزاری نماز جمعه نیز  خدمات خود را در تمامی خطوط اتوبوسرانی ارائه خواهد کرد.
فیروزیان تصریح کرد: روز پنج شنبه و در آستانه روز تاسوعای حسینی نیز سرویس دهی به گلزار شهدای وادی رحمت با افزایش ناوگان این مسیر انجام خواهد گرفت.
وی در ادامه گفت: همزمان با آغاز شروع بکار ناوگان اتوبوسرانی در  روز پنج شنبه و تاسوعای حسینی خدمات دهی سرویسهای گلزار شهدای وادی رحمت  نیز از پایانه محققی شروع خواهد شد و تا پایان ساعت کاری ناوگان اتوبوسرانی سرویس دهی این اتوبوسها ادامه خواهد داشت.
گفتنی است شرکت واحد اتوبوسرانی بر اساس تقویم کاری، همه ساله در روز عاشورای حسینی تعطیل می باشد.

aynews
نویسنده: aynewsسایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
20
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386