دوشنبه, 05 اسفند 1398 ساعت 11:13 ب ظ - 02(Feb) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: پروازهای ورودی و خروجی این فرودگاه طبق برنامه زمان بندی شده انجام می‌شود.

به گزارش آی نیوز ،رامین آذری، روز دوشنبه  با بیان اینکه با افزایش دید افقی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و بازگشت وضعیت عادی به این فرودگاه پروازها به مقصد تبریز طبق برنامه انجام می شود، افزود: تنها پرواز ۱۱ و ۲۰ دقیقه اصفهان - تبریز شرکت ایران ایر باطل شده است.

وی اظهار داشت: پرواز ۶ و ۳۵ دقیقه تهران - تبریز شرکت ایران ایر نیز با تاخیر ساعت ۱۲ و ۵ دقیقه و پرواز ۸ و ۵۰ دقیقه تهران - تبریز شرکت آتا با تاخیر ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه انجام می شود.

مدیرکل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی گفت: هم اکنون پرواز ۸ و ۳۵ دقیقه تهران - تبریز شرکت ایران ایرتور در فرودگاه تبریز بر زمین نشسته و سایر پروازهای این فرودگاه نیز طبق برنامه انجام می شود.

آذری، ادامه داد: روز گذشته به دلیل بارش سنگین برف کاهش دید افقی در فرودگاه مهرآباد تعداد ۱۶ پرواز ورودی و خروجی فرودگاه تبریز به مقصد شهرهای مختلف کشور باطل شده بود.

 فرودگاه بین المللی شهید مدنی تبریز در شمالغرب شهرستان تبریز و در سال ۱۳۲۹ با ماموریت ارائه خدمات فرودگاهی، ناوبری و هوانوردی جهت پذیرش پروازهای داخلی و  بین المللی به منظور حمل و نقل مسافر و بار طراحی و احداث شده است و بصورت open sky و ۲۴ ساعته عملیاتی بوده و به دلیل واقع شدن در مرز و کریدورهای  هوایی بین المللی در ارائه خدمات ناوبری، رادار و هوانوردی به پروازهای داخلی و بین المللی به خصوص پروازهای عبوری بین المللی (over fly) بیشتر از مبداء و کشورهای عضو اتحادیه اروپا به مقصد کشورهای آسیایی جنوب شرقی و آسیای میانه و بالعکس انجام می شود.

روزانه به صورت میانگین ۴۵ پرواز داخلی و ۶ پرواز خارجی در این فرودگاه انجام می شود./ایرنا 

نویسنده: کاربر 3
کد خبرنگار:
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386