یکشنبه, 06 مهر 1399 ساعت 09:34 ق ظ - 09(Sep) 27 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

با تلاش پاسداران گمنام امام زمان( عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا، اعضای باند پولشویی در آذربایجان‌شرقی دستگیر شدند.

باند پولشویی در آذربایجان‌شرقی متلاشی شد/ از تاسیس صرافی در تهران  تا نفوذ در شبکه بانکیبه  تبریز، پاسداران گمنام امام زمان ( عج)  سپاه استان آذربایجان‌شرقی، در راستای مبارزه با مفاسد اقتصادی باندی، با بررسی و اقدامات اطلاعاتی اقدام به شناسایی و کشف شرکت‌های صوری که با اخذ وکالت از سایر شرکت‌ها، مبادرت به دریافت ارز دولتی با هدف واردات صوری کاغذ و... می‌کردند با همکاری دستگاه قضایی متهمان اصلی دستگیر و پس از اقدامات قانونی و انجام تحقیقات لازم تحویل مقامات قضایی شد.
متهم اصلی پرونده با تاسیس صرافی در پایتخت کشور با نفوذ و تطمیع برخی از کارکنان و مسئولان در شبکه بانکی کشور، پس از دریافت ارز دولتی بنام شرکت‌های صوری، از طریق صرافی خود اقدام به خارج کردن ارزهای دولتی از کشور با شراکت یکی از اتباع کشور ترکیه می‌کرد. 
 سازمان اطلاعات سپاه عاشورا در اطلاعیه ای از مردم شریف استان بویژه فعالان حوزه تجارت درخواست کرد در راستای جلوگیری از سوء استفاده های مالی و تبعات آن، از واگذاری شرکت ها و کارتهای بازرگانی خود به افراد غیرخودداری کنند.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386