جمعه, 01 آذر 1398 ساعت 11:28 ق ظ - 11(Nov) 22 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 

به گزارش آی نیوز به نقل از فارس، ضیاءالله اعزازی پیش از در آیین تودیع و تکریم رئیس دانشگاه فرهنگیان آذربایجان شرقی اظهار کرد: بنده خود کارمند دانشگاه فرهنگیان بوده و جزو این مجموعه و خانواده هستم.
وی افزود:به آقای بدری تبریک عرض می کنم چراکه در حال خاضر هر کسی در کشور بتواند از پست و مقام خود خداحافظی کند، جای تبریک دارد و البته مسوولیت ها در کشور نیز سنگین شده است.
اعزازی با بیان اینکه همواره جایگاه معلم بسیار مهم بوده و هست، گفت: اگر مدیر خوب و شایسته پست ها در کشور نداریم، ریشه این امر به معلمان برمی گردد که نتوانسته اند به خوبی دانش آموز و مدیر آینده تربیت کنند.
وی با تاکید به اینکه اگر به عنوان مجموعه فرهنگیان، خودمان به خودمان احترام نگذاریم نباید انتظار احترام از دیگران داشته باشیم، تصریح کرد: این همه در کشور دم از ارز و سکه و نرخ دولتی می زنند و همه خود را درگیر آن کرده اند،ولی کسی به فکر نیروی انسانی، دانش آموز و مسائل فرهنگی نیست.
رئیس مجمع نمایندگان استان خاطرنشان کرد: این موضوع سکه، ارز و نوسانات جزو دغدعه های خود مجلس و قوای سه گانه هم است ولی از دیگر مسائل غافل مانده ایم.
وی با تاکید به اینکه اگر امنیت کشور در منطقه وجود دارد زیر سایه سکه و ارز و سکه نبوده بلکه مسائل ارزشی و فرهنگی اثر داشتند، گفت: امنیت کشور ما ربطی به سکه و دلار ندارد بلکه ما شهدای زیادی مانند چمران ها، باکری ها و… تقدیم کرده ایم.
نماینده مردم بناب در مجلس بیان کرد: اگر مسولان و مردم اراده کنند مشکلات حل خواهد شد چراکه مشکل حل نشدنی نداریم و امید است دانشگاه فرهنگیان با بسترسازی مناسب، در جبهه جهل و دانایی پیروز باشد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386