شنبه, 17 خرداد 1399 ساعت 08:28 ب ظ - 06(Jun) 06 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

دادستان عمومی و انقلاب تبریز از تشکیل 49 فقره پرونده مربوط به روزه خواری در این شهرستان طی روزهای اخیر خبر داد.

موسی خلیل اللهی روز یکشنبه در نشست کارگروه قضایی - انتظامی با موضوع بررسی راهکارهای پیشگیری از وقوع جرم تظاهر به روزه خواری استان، اظهارکرد: دادستان عمومی و انقلاب تبریز چهار شعبه در دادسرای شهرستان برای رسیدگی به پرونده های تظاهر به روزه خواری اختصاص داده تا در اسرع وقت به این پرونده ها رسیدگی و احکام مربوطه صادر شود.
وی افزود: از 49 پرونده تشکیل شده مربوط به روزه خواری در تبریز 47 فقره منتهی به مجرمیت و کیفرخواست شده و دو مورد نیز منجر به حکم برائت متهمان شده است.
خلیل اللهی با تاکید بر اینکه عزم دادستانی در پیگیری دقیق موضوع روزخواری در ملاء عام بسیار جدی است، گفت: در این رابطه نیروی انتظامی نیز باید در سرعت بخشیدن به رسیدگی پرونده های تظاهر به روزه خواری فعال تر شود.
وی خواستار برخورد عوامل پلیس راه و راهور نیروی انتظامی با مصادیق تظاهر به روزه خواری در داخل خودرو اعمال قانون آنها شد و اظهار کرد: خودرو مزبور نیز باید به پارکینک هدایت شود.
سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری آذربایجان شرقی نیز در این نشست با اشاره به اینکه رعایت حرمت ماه رمضان وظیفه ای همگانی است، اظهار کرد: در رمضان سال گذشته کمتر از 500 مورد تظاهر به روزه خواری در سطح استان صورت گرفته بود که با تمام آنها برخورد قضایی شد.
رضا مسعودی فر گفت: امسال نیز دادگستری جهت پیشگیری از وقوع این جرم مشهود وارد عمل شده و با روزه خواران برخورد جدی خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386