یکشنبه, 19 مرداد 1399 ساعت 10:41 ق ظ - 08(Aug) 09 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

imageاستاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های استان در بخش گردشگری گفت: صنعت گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه استان است....

image 

استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر بهره گیری از ظرفیت های استان در بخش گردشگری گفت: صنعت گردشگری یکی از اصلی ترین محورهای توسعه استان است.

 مجید خدابخش در حاشیه بازدید از مجموعه گردشگری سد امند با تاکید بر ضرورت حمایت از طرح های سرمایه گذاری گردشگری در استان اظهار کرد: وظیفه دستگاه های اجرایی حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

وی تاکید کرد:  با توجه به پتانسیل استان در حوزه اشتغال بخش گردشگری و صنایع دستی انتظار می رود فعالان این حوزه مورد حمایت قرار گیرند.

خدابخش فعالیت‌های انجام شده در مجموعه گردشگری سیمرغ را قابل تقدیر دانست و گفت: این مجموعه توانسته است دریاچه بی نظیری را در این منطقه ایجاد و با بهره گیری از توان مشاوران ذی صلاح بین المللی به منطقه ای بکر برای گردشگری تبدیل کند از این رو از سرمایه گذاران این مجموعه انتظار داریم با همت و تلاش مضاعف این منطقه را به قطب گردشگری استان تبدیل کنند.

وی تحقق برنامه های تبریز 2018 را در گرو همدلی و همراهی بخش های مختلف دولتی و خصوصی دانست و گفت: توسعه گردشگری در استان نیازمند ایجاد زیر ساخت های مورد نیاز است از این رو ما نیز در این مسیر همراه سرمایه گذاران این بخش هستیم.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین از عملیات اجرایی احداث بند انحرافی سد شهید مدنی تبریز بازدید کرد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386