چهارشنبه, 22 مرداد 1399 ساعت 07:58 ق ظ - 08(Aug) 12 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اجرا و راه اندازی طرح اتوبوس گردشگری زیارتی و سیاحتی در سطح شهر برای شهروندان محترم خبر داد.

image

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اجرا و راه اندازی طرح اتوبوس گردشگری زیارتی و سیاحتی در سطح شهر برای شهروندان محترم خبر داد.

به گزارش آی نیوز، فرخ جلالی افزود: این طرح که از نیمه دوم بهار آغاز خواهد شد با محوریت شناساندن آثار تاریخی، گردشگری و زیارتی برای شهروندان عزیز خواهد بود و هدف اساسی این برنامه پرکردن اوقات فراقت عموم مردم در بهار و تابستان و کم کردن بار  ترافیکی اماکن پر تردد با استفاده از ظرفیت های حمل و نقل عمومی میباشد.

مدیرعامل اتوبوسرانی اظهار داشت هم اکنون در حال اجرای اقدامات برای تهیه زیرساخت ها  و تعیین ایستگاههای مبدا برای اعلان  وضعیت حرکتی اتوبوسها در محل های تعیین شده هستیم.

جلالی تصریح کرد: یکی از اهداف این طرح که تا پاسی از  شب ادامه خواهد داشت ،شناساندن ظرفیت ها وتوانمندیهای گردشگری شهر تبریز و کاهش هزینه سفرهای شهری برای همشهریان و مسافرین بوده و همچنین کمک بیشتر به کاهش ترافیک شهری و آرامش استفاده کنندگان از این اماکن جهت بهره مندی بیشتر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان خاطر نشان کرد: برنامه ها  و ساعات حرکتی این اتوبوسها متعاقبا از طریق سایت و کانال پیام رسان شرکت واحد اطلاع رسانی خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386