پنج شنبه, 03 بهمن 1398 ساعت 11:27 ق ظ - 01(Jan) 23 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

image

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه از اجرا و راه اندازی طرح اتوبوس گردشگری زیارتی و سیاحتی در سطح شهر برای شهروندان محترم خبر داد.

به گزارش آی نیوز، فرخ جلالی افزود: این طرح که از نیمه دوم بهار آغاز خواهد شد با محوریت شناساندن آثار تاریخی، گردشگری و زیارتی برای شهروندان عزیز خواهد بود و هدف اساسی این برنامه پرکردن اوقات فراقت عموم مردم در بهار و تابستان و کم کردن بار  ترافیکی اماکن پر تردد با استفاده از ظرفیت های حمل و نقل عمومی میباشد.

مدیرعامل اتوبوسرانی اظهار داشت هم اکنون در حال اجرای اقدامات برای تهیه زیرساخت ها  و تعیین ایستگاههای مبدا برای اعلان  وضعیت حرکتی اتوبوسها در محل های تعیین شده هستیم.

جلالی تصریح کرد: یکی از اهداف این طرح که تا پاسی از  شب ادامه خواهد داشت ،شناساندن ظرفیت ها وتوانمندیهای گردشگری شهر تبریز و کاهش هزینه سفرهای شهری برای همشهریان و مسافرین بوده و همچنین کمک بیشتر به کاهش ترافیک شهری و آرامش استفاده کنندگان از این اماکن جهت بهره مندی بیشتر خواهد بود.

مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در پایان خاطر نشان کرد: برنامه ها  و ساعات حرکتی این اتوبوسها متعاقبا از طریق سایت و کانال پیام رسان شرکت واحد اطلاع رسانی خواهد شد.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386