جمعه, 04 بهمن 1398 ساعت 04:48 ق ظ - 01(Jan) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

حاجی‌زاده: تلاش می کنیم تریبون شهروندان باشیم/ قدردان تلاش‌های شبانه‌روزی همکارانم در مجموعه بزرگ شهرداری تبریز هستممدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز در پیامی ضمن تبریک روز ارتباطات، اعلام کرد: تلاش می کنیم تریبون شهروندان در مجموعه مدیریت شهری باشیم.

متن پیام سعید حاجی‌زاده به شرح زیر است:

بسمه تعالی

روابط عمومی‌ها می‌توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده روش‌ها و نقص‌های دستگاه مربوط خود باشند.

رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی)

نقش اثرگذار و عمیق ارتباطات در دنیای کنونی که عصر ارتباطات نیز نامیده می‌شود؛ بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

واحد ارتباطات در هر ارگانی پلی دوسویه میان اقشار مختلف مردم و مسئولان و کارکنان آن دستگاه به شمار می‌آید تا علاوه بر اطلاع‌رسانی و ارائه عملکرد به مردم، نیازهای جامعه را نیز به شکلی دقیق به گوش مسئولان حوزه مربوط برساند تا نتیجه این تعامل، رشد، تعالی و آبادانی باشد.

اینکه اخیرا در چارت سازمانی و ساختار تشکیلاتی شهرداری تبریز نیز به‌جای عبارت «روابط عمومی» از «ارتباطات» که واژه‌ای وسیع‌تر و گسترده‌تر است استفاده شده، بیانگر اهمیت برقراری روابط دوطرفه میان مردم و مدیریت شهری است.

به جهت اینکه شهرداری با آحاد مختلف مردم در ارتباط است و تک تک افراد جامعه مخاطبان این دستگاه به شمار می‌آیند، اداره کل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز سعی داشته با استفاده از ابزارهای رسانه‌ای به‌روز، تازه‌ترین دستاوردها، پروژه‌ها، برنامه‌ها و طرح‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن و با لحنی صادقانه برای شهروندان عزیز منعکس کند.

اما در نقطه مقابل، اخیرا تمام تلاش‌مان را به کار برده‌ایم تا تریبون مردم در شهرداری تبریز و مجموعه مدیریت شهری نیز باشیم. رصد انتظارات و نیازهای جامعه بر اساس روش ها و طرح‌های مختلف افکارسنجی و انعکاس صریح این انتظارات برای مدیران، قطعا زمینه‌ها را برای انجام طرح ها و پروژه های مفید و منطبق با خواست شهروندان و اقدامات اساسی به‌جای کارهای ویترینی فراهم می‌کند و معتقدیم رسالت اصلی ارتباطات، باید هم همین باشد.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی ارتباطات به تمام همکاران خستگی ناپذیرم در شهرداری مرکز، مناطق، سازمان‌ها و شرکت های تابع شهرداری تبریز، همچنین همکاران فعال در روابط‌عمومی‌ دیگر دستگاههای خدمت رسان، از درگاه خداوند متعال می‌خواهم که ما را واسطه انعکاس مسرت‌بخش‌ترین و خوب‌ترین خبرها برای مردم عزیز و شریف‌مان قرار بدهد.

سعید حاجی‌زاده

مدیرکل ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری تبریز

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386