جمعه, 04 بهمن 1398 ساعت 06:20 ق ظ - 01(Jan) 24 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

کاهش ۲۰ درصدی هزینه‌های جاری منطقه ۴ نسبت به مدت مشابه سال ۹۷شهردار منطقه۴ تبریز از کاهش ۲۰ درصدی هزینه‌های جاری این منطقه نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و گفت: برنامه‌های عمرانی و خدماتی منطقه۴، با پشتوانه صرفه‌جویی و مدیریت هزینه‌ها، بدون وقفه ادامه دارد.

اکبر امجدی با بیان این مطلب اظهار داشت: وضعیت اقتصادی جامعه و مضیقه‌های مالی شهرداری‌ها، برای همگان روشن و بدیهی است اما به رغم تمام این دشواری‌ها، مجموعه منطقه۴ در سایه همت و تعصب کارکنان و کارگران، توانسته با صرفه‌جویی و مدیریت منابع، برنامه‌های اجرایی منطقه را استمرار بخشد.

شهردار منطقه۴ تبریز افزود: بر این اساس طرح‌های مسیرگشایی منطقه که در زمره پرهزینه‌ترین پروژه‌های عمرانی شهر به شمار می‌روند، مطابق طرح تفصیلی در بخش‌های مختلف تملک و آزادسازی پیش می‌رود.

وی ادامه داد: هم‌اکنون پروژه مسیرگشاییِ امتداد شهید خلیلی و فاز دوم خیابان شهید میلانی در دست اجرا است و با اتمام عملیات عمرانی، به‌زودی تقدیم شهروندان می‌شود.

شهردار منطقه۴ همچنین به نقش همراهی شهروندان در کاهش هزینه‌ها اشاره و تاکید کرد: مشارکت فعال شهروندان در مدیریت منطقه، باعث شده بخش قابل‌توجهی از هزینه‌های جاری، به سمت بخش‌های خدماتی و عمرانی هدایت شود.

کاربر
نویسنده: کاربر سایت: http://aynews.ir/
کد خبرنگار:
18
سایر خبرهای نویسنده:

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1398 - 1386