سه شنبه, 28 دی 1400 ساعت 07:26 ب ظ - 01(Jan) 18 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

وقتی مسئولان کشوری چشم خود را بر آلودگی هوای تبریز می‌بندند

on یکشنبه, 16 آبان 1400 20:30
وقتی مسئولان کشوری چشم خود را بر آلودگی هوای تبریز می‌بندند

"هوای تبریز برای گروه‌های حساس، ناسالم است" تیتر خبری که با شروع فصل سرما تا پایان آن در صدر اخبار شهر تبریز قرار می‌گیرد اما مسئولان کشوری با تصویب و...

به منظور تقدیر از زحمات اکیپ های برف روبی شهرداری، امام جمعه محبوب تبریز با تعدادی از خادمان برف روب شهرداری منطقه ۸ دیدار و از آنها قدردانی کرد.

معاون محیط طبیعی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان‌شرقی گفت: با توجه به تغییرات جوی و تشدید برودت هوا، امکان نزدیک شدن حیوانات وحشی به مناطق مسکونی برای دستیابی به غذا و پناه در روزهای اخیر وجود دارد.

دو دستگاه مینی بوس پارک شده در کنار خیابان کوثر غربی تبریز بامداد امروز چهارشنبه دچار حریق شد.

عضو شورای شهر تبریز گفت: ساخت‌وسازهای غیرمجاز در سال‌های اخیر بسیار زیاد شده است به‌طوریکه نزدیک به صد هزار واحد ناایمن و ساخت‌وساز غیرمجاز در تبریز داریم.
100 هزار واحد مسکونی ناایمن در تبریز!

رئیس شورای اسلامی شهر تبریز با بیان اینکه بخش‌شدن باسمنج مغایر با قانون است، گفت: دیوان عدالت اداری نیز به این نتیحه رسیده که بخش شدن باسمنج روند قانونی را طی نکرده است و باید روند قانونی خود را طی کند.

تا چندی قبل اخباری از پدیده فرونشست زمین در دشت‌های مختلف کشور منتشر می‌شد اما در سال‌های اخیر این پدیده به مناطق شهری نیز گسترش یافته است. این موضوع در کنار زلزله‌خیز بودن ایران نگرانی‌هایی را به وجود آورده است.

سخنگوی صنعت برق گفت: پاداش مدیریت مصرف متناسب با هزینه‌های تامین برق است که رقم آن جذابیت بیشتری دارد، حتی برای برخی مشترکین می‌تواند از وزارت نیرو و صنعت برق بستان‌کاری ایجاد کند.

راننده متخلف وانت بار فروشنده میوه، مامور شهرداری تبریز را حین انجام وظیفه زیر گرفت.

سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز در اطلاعیه‌ای به تشریح فرآیند ثبت‌نام بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی و ثبت اعتراض رانندگان مشمول بیمه تامین اجتماعی پرداخت.

معاون خدمات شهری و اجرایی شهردار تبریز از اجرای طرح بزرگ ساماندهی دستفروشان و وانت بارها با همکاری مشترک شهرداری تبریز، نیروی انتظامی و پلیس راهور خبر داد.

اولین شهردار تبریز بعد از استقرار شوراهای اسلامی شهر برای شهردار جدید تبریز آرزوی موفقیت کرد.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1400 - 1386