دوشنبه, 02 خرداد 1401 ساعت 09:50 ب ظ - 05(May) 23 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

سنگ گرانی بر سر مردم

on پنج شنبه, 08 ارديبهشت 1401 11:27
سنگ گرانی بر سر مردم

علی عباسی - مدتی است دیگر کمتر کسی این سوال را می پرسد که بالاخره لوکوموتیو چموش گرانی کی متوقف خواهد شد؟

 رئیس جمعیت هلال احمر اهر از نجات جان چهار مادر باردار در این شهرستان خبر داد.

 اصغر رسولی در گفت‌وگو گفت: طی بارش سنگین در شهرستان اهر منطقه  که منجر به مسدود شدن راه‌های روستایی شهرستان اهر شد با حضور به موقع جمعیت هلال احمر در مناطق روستایی که در محاصره برف بودند خوشبختانه جان چهار مادر باردار نجات داده شد.

وی افزود: در این راستا تیم مرکزی جمعیت هلال احمر اهر با سرپرستی رئیس شعبه از روستاهای افیل-بهل و نقدوز جان چهار مادر باردار را طی عملیات چندین ساعته نجات دادند و به بیمارستان باقرالعلوم این شهرستان تحویل دادند این عملیاتها از ساعت ۹ صبح روز یکشنبه شروع و تا ساعت ۲۴ همان روز ادامه داشت.

رسولی گفت: از روستای بهل نیز جان پیرمرد ۸۶ ساله که نیاز به دیالیز داشتند نجات داده و به بیمارستان باقرالعلوم اهر انتقال داده شد.

وی همچنین افزود: طی عملیات دیگری جان مادر ۶٠ ساله که ناراحتی قلبی داشت از روستای جالیق اهر نجات داده و به بیمارستان این شهرستان منتقل شد.

رئیس هلال احمر اهر گفت: به علت نبود خودروی دو دیفرانسیل اورژانس تمامی ماموریت‌های مذکور به عهده جمعیت هلال احمر این شهرستان بود که این امر باعث تشدید ماموریت‌ها و سختی دو چندان برای این نیروها شده و از مسئولان امر خواهشمندیم در این خصوص تدابیری اتخاذ کنند.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1401 - 1386