سه شنبه, 28 دی 1400 ساعت 08:34 ب ظ - 01(Jan) 18 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

وقتی مسئولان کشوری چشم خود را بر آلودگی هوای تبریز می‌بندند

on یکشنبه, 16 آبان 1400 20:30
وقتی مسئولان کشوری چشم خود را بر آلودگی هوای تبریز می‌بندند

"هوای تبریز برای گروه‌های حساس، ناسالم است" تیتر خبری که با شروع فصل سرما تا پایان آن در صدر اخبار شهر تبریز قرار می‌گیرد اما مسئولان کشوری با تصویب و...


بازیکن ترکیه ای یک نفر را کشت و ۴ نفر را زخمی کرد!بازیکن سابق تیم های فنرباحچه و بشیکتاش به جرم قتل عمد تحت تعقیب قرار گرفت.


 بر اساس گزارش رسانه های ترکیه سزر اوزتورک، بازیکن سابق فنرباحچه و بشیکتاش ، در تیراندازی روز دوشنبه که منجر به کشته شدن یک نفر و زخمی شدن چهار نفر دیگر شد دست داشته است. بر اساس این اخبار پلیس ترکیه سزر اوزتورک را به خاطر درگیری در جاده که منجر به مرگ یک نفر و زخمی شدن ۴ نفر دیگر شده تحت تعقیب قرار داده است. به گفته شاهدان عینی، بازیکن سابق فوتبال ترکیه چندین بار با اسلحه به سمت افرادی که با آنها درگیر شده بود، شلیک کرده و از محل متواری شده است.

این حادثه حوالی ساعت ۱۷:۳۰ روز ۱۹ سپتامبر (یکشنبه هفته گذشته) در جاده شیلی پاکوی استانبول رخ داد. اوزتورک به همراه یکی از دوستان خود با اتومبیل خارجی اش در حال عبور از جاده یاد شده بود که متوجه مسدود شدن آن توسط اعضای یک خانواده شد؛ ابراهیم خلیل شولتن که به همراه خانواده و دوستان خود در محل حضور داشت، قصد باز کردن جاده را داشت تا مشکل سریعا حل شود اما به یک باره و به دلایلی که هنوز مشخص نشده، بین او و اوزتورک یک درگیری به وجود آمد؛ درگیری که ابتدا در حد مشاجره لفظی بود و دوست اوزتورک و نزدیکان ابراهیم هم در آن دخالت داشتند.

جاده همان گونه که مشاهده می کنید بسیار کوچک است و اتومبیل ابراهیم خلیل س. به گونه ای پارک شده بود که اوزتورک نمی توانست از کنار آن رد شود. اوزتورک از ابراهیم خواست تا اتومبیل خود را کنار بکشد. در حالی که خلیل ابراهیم س. می خواست راه را باز کند ، به دلایلی نامشخص بین این دو نفر مشاجره درگرفت.


در همین حین بود که اوزتورک از داخل اتومبیل لوکس خود اقدام به شلیک کرد. دعوا هر لحظه در حال شدت یافتن بود و در همین حین خلیل ابراهیم شولتن در نزاعی که به گفته شاهدان در آن از سلاح سرد و گرم استفاده شده، جان خود را از دست داد. پدر او حیدر، بردارش دوران و دو دوست او به نام های سزگین و متین نیز در این درگیری زخمی شدند. زخمی  های این درگیری با آمبولانس به بیمارستان منتقل شدند و خلیل ابراهیم شولتن که جان خود را از دست داد ، در قبرستان نیشان تپه به خاک سپرده شد.

یکی از حاضرین در محل، این نزاع شدید را با تلفن همراه خود ضبط کرده است. یکی از دوربین های امنیتی موجود در جاده نیز لحظاتی از درگیری را به ثبت رسانده است. در این ویدیوها مشخص است که خلیل ابراهیم س. که متاهل و دارای دو فرزند است سعی در فرار از تیراندازی داشته اما موفق به این کار نشده و جان خود را از دست داده است.

در پی این اتفاق، دادستانی عمومی دستور بازداشت اوزتورک را صادر کرده است. این در حالی است که بر اساس ادعای فناتیک ، در شرایطی که هنوز هیچ بیانیه رسمی از سوی پلیس منتشر نشده، سزر اوزتورک به اتهام قتل بازداشت شد. بر اساس اطلاعات میلیت اما تحقیقات درباره فوتبالیست سابق به جرم “قتل عمد” آغاز شده و او در حال حاضر تحت تعقیب است. یکی از مضنونین این حادثه روز ۲۰ سپتامبر خود را تسلیم کرد اما اوزتورک همچنان فراری است.

اوزتورک در سال ۱۹۸۵ در آلمان متولد شد و فوتبال خود را از آکادمی بایرلورکوزن آغاز کرد. این هافبک تهاجمی در سال ۲۰۰۶ قبل از انتقال به مانیاسپور ترکیه به نورنبرگ پیوست. او سپس در تیم های مطرح فوتبال ترکیه از جمله بشیکتاش و فنرباحچه نیز حضور یافت تا چهره ای نسبتا شناخته شده در فوتبال ترکیه به حساب بیاید.

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
1400 - 1386