دوشنبه, 07 مهر 1399 ساعت 02:19 ق ظ - 09(Sep) 28 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر گفت: سارق حرفه‌ای خانه باغ‌های شهرستان آذرشهر با تلاش کارآگاهان پلیس دستگیر و به 30 فقره سرقت اعتراف کرد.

 سرهنگ یداله رستمی با اعلام اين خبر اظهار کرد: درپی وقوع چند فقره سرقت خانه باغ در شهرستان آذرشهر، شناسايی و دستگيری سارق و يا سارقان احتمالي در دستور كار تيمی از ماموران پليس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: کارآگاهان با انجام اقدامات فنی و تخصصی و نیز تعقیب و مراقبت‌های نامحسوس، یک متهم را در اين رابطه شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر کردند. 
وی بيان کرد: متهم پس از دستگيری در تحقيقات اوليه به 30 فقره سرقت خانه باغ اعتراف کرد که در بازرسی از مخفی‌گاه وی اموال مسروقه شامل دینام و مقادیری دیگر کشف شد. 
فرمانده انتظامی شهرستان آذرشهر در پایان ضمن قدردانی از مشارکت و همکاری خوب مردم با پليس از شهروندان درخواست کرد: در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعاليت غيرقانونی و مجرمانه با فوريت های پليسی 110 تماس و مراتب را در اسرع وقت به پليس اطلاع دهند همچنین  سامانه 197 پليس نيز آماده دريافت هر گونه انتقاد و پيشنهاد و تقدير از عملکرد نيروی انتظامی از سوی شهروندان است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386