چهارشنبه, 04 آگوست 2021 - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 15 می 2021 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

چاپ ایمیل - دسته: ورزش - - شناسه: 23273

سرمربی تراکتور سرمست از پیروزی بزرگ هفته در نشست خبری حضور یافت و به توضیح درباره این برد برابر پرسپولیس پرداخت.

 

 مصطفی دنیزلی توانست با شاگردانش برد بزرگ هفته را به نام تراکتور کند تا 70هزار هوادار این تیم با خوشحالی استادیوم را ترک کنند. سرمربی ترکیه‌ای تراکتور با حضور در نشست خبری این دیدار ضمن تمجید از پرسپولیس درباره شرایط تیمش گفت: امروز با یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ برتر مسابقه دادیم. برای ما این 3 امتیاز خیلی مهم بود. این 3 امتیاز نظر ما را در راه نباید تغییر دهد چون راهی طولانی داریم.


وی با اشاره به قدرت حریف گفت: جو ورزشگاه امروز عالی بود. تماشاگران ما امروز شاد شدند. بازیکنانم هم بازی خوبی به نمایش گذاشتند و از آنها تشکر می کنم. ما تیمی را بردیم که هر سال قهرمان می شد. من قبلا در پرسپولیس کار کردم و به هر حال جو این بازی به شکلی بود که برای هر دو تیم کار مشکل شده بود. امروز بازی نبرد تاکتیک ها بود. ما امروز بازیکنان مصدومی هم داشتیم. ما آخرین بازی پرسپولیس را آنالیز کردیم. امروز بازی می توانست مساوی تمام شود البته این بازی ها همیشه سخت است. از این به بعد و بعد از تعطیلی لیگ راه درازی خواهیم داشت.


دنیزلی درباره اینکه مدعی شده بازی می‌توانسته با تساوی پایان یابد و آیا برد را حق تیمش می‌داند گفت: برد حق ما بود اما در فوتبال همیشه عدالت اجرا نمی شود. امروز بازی خوبی به نمایش گذاشتیم اما گاهی در یک لحظه گل می خورید و بازی مساوی می شود. در نیمه دوم موقعیت هایی داشتیم اما گل نشد. در هر حال این 3 امتیاز برای ما خیلی با ارزش است.


سرمربی تراکتور درباره تعویض‌هایش نیز اینطور پاسخ داد: در فوتبال اشتباهات فردی هست اما تعویض های ما برای اشتباهات بازیکنان نبود و بلکه تاکتیکی بود. امروز بازیکنانم اشتباهاتی داشتند اما آن را جبران کردند. استراتژی ما برای بازی امروز خیلی مهم بود که با چه کسانی بازی را آغاز کنیم و با چه کسانی بازی را تمام کنیم.


دنیزلی به هواداران این تیم وعده داد منتظر تراکتور ایده آل از هفته پنجم باشند: تیم من از تیمی که مد نظرم هست دور است اما ان‌شالله از هفته پنجم فوتبال دلخواهم را به نمایش می گذاریم. تیمی داریم که 50 درصد آن تغییر کرده و مدت زمان کمی بوده است که بازیکنان بخواهند با هم هماهنگ باشند. وقتی این را می گفتم حرفم از برد نبود بلکه منظورم این بود که از هفته پنجم به بعد بازی بهتری را انجام می دهیم.


وی در واکنش به سرمربی پرسپولیس که مدعی شده بود تفاوت دو تیم در گلی بود که تراکتور به ثمر رسانده گفت: به هر حال هر کسی می تواند به این بازی متفاوت نگاه کند. از یک دید شاید حق با او باشد چون دو تیم رقابت تنگاتنگی داشتند. اگر از این دید ببینید که نتیجه عادلانه در این بازی چه بود گل تراکتور عادلانه بود. این را از یاد نبرید که پرسپولیس 3 سال قهرمان ایران شده و این برد برای ما خیلی مهم بود.

سرمربی تراکتور در ادامه این نشست با تمجید از بازیکنان خارجی تیمش درباره عملکرد آنها گفت: تا جایی که من دیدم تا آخرین نفس جنگیدند. میمبلا بازیکن جالبی است و تماشاگران تراکتور گل های خوبی را از او شاهد خواهند بود. کوین هم اولین بازی خودش را انجام داد. البته اشتباهاتی در زمین داشتند و باید دید در آینده چه کارهایی خواهند کرد.


وی با اشاره به عدم بکارگیری سیداحمد موسوی که عملکرد درخشانی در فصل گذشته و خصوصا در ترکیب ماشین سازی از خود به جا گذاشته بود گفت: در آن پست رقابت تنگاتنگی وجود دارد اما موسوی هم شانس بازی را دارد اما از کارکرد او خیلی راضی هستم. امروز ما تیکدری را برای ترابی مناسب دانستیم و او در پست موسوی بازی کرد.


دنیزلی درباره اینکه مهاجمان تیمش گلزن نیستند گفت: از بازیکنانی که در خط حمله بازی می کنند استفاده می کنم و از عملکرد آنها راضی هستم. این انتظار را ندارم که یک مهاجم حتما گل بزند بلکه کل تیم باید گلزنی کند اما به هر حال شانس مهاجمان برای گلزنی بیشتر است. برای گل زدن تلاش می کنیم و راه های بهتری را پیدا خواهیم کرد.

آخرین صحبت‌‌های سرمربی تراکتور اختصاص به انتقاد او از برنامه‌ریزی لیگ داشت و او در این خصوص گفت:  تیم را 3 روز تعطیل می کنیم تا استراحت کنند چون حق این استراحت را دارند. مشکلی هم داریم و آن این است که برنامه مشخص نشده و نمی دانیم هفته سوم چه زمانی برگزار خواهد شد. امسال از این بی برنامگی ها زیاد بوده است. زمانی که با تراکتور قرارداد بستم قرار بود بازی ها 4 هفته قبل انجام شود اما با تاخیر روبرو شد. 3 هفته بازی ها دیرتر برگزار شد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-08-04 - 1386