چهارشنبه, 28 سبتامبر 2022 - 09(Sep) 28 2022

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

فرهنگی که با یک خطا فراموش می شود

on جمعه, 23 سبتامبر 2022 12:01
فرهنگی که با یک خطا فراموش می شود

خودرو وسیله حمل و نقل ترجیحی برای بسیاری از ساکنان شهر است ولی در کنار راحتی و مزیت هایش، ازدحام ترافیکی و آلودگی هوا را هم افزایش می یابد. علاوه...

چاپ ایمیل - دسته: اجتماعی - - شناسه: 24592

استاندار آذربایجان شرقی بر استفاده از فرصت هفته دولت برای تبیین گفتمان «دولت مردمی، ایران قوی» و تشریح اقدامات و دستاوردهای سال نخست فعالیت دولت سیزدهم در راستای امید بخشی به مردم تاکید کرد.

 

عابدین خرّم در نخستین جلسه ستاد گرامی‌داشت هفته دولت که با حضور مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و ستاد استانداری تشکیل شد، اظهار داشت: طرح‌های عمرانی و اقتصادی آماده بهره‌برداری استان در هفته دولت افتتاح خواهد شد که در جای خود حائز اهمیت ویژه‌ای است؛ اما مهم‌تر از آن، استفاده از فرصت این هفته برای تبیین گفتمان «دولت مردمی، ایران قوی» در یک‌سالگی دولت سیزدهم است.
 
وی گفت: مهم‌ترین سند ارزیابی میزان موفقیت دولت، منویات رهبر معظم انقلاب از جمله انتظارات بیان‌شده توسط ایشان در نخستین دیدار با هیأت دولت مبنی بر شنیدن حرف‌های مردم، اقدام جهادی در جهت رفع دغدغه‌های به  حق آنان و بیان صادقانه عملکردها و حتی تشریح موانع موجود است؛ همچنان که رئیس جمهور، آیت‌الله دکتر رئیسی هم صادق‌الوعده بودن دولت را مدنظر داشته و تمام اقدامات در راستای خدمت به مردم با این شعار پیش می‌رود.
 
رئیس ستاد گرامی‌داشت هفته دولت در آذربایجان شرقی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان خواست همچنان در برقراری میزهای خدمت در سطح استان اعم از مصلاهای نماز جمعه، مساجد و محلات شهرها، حاشیه سفرها و بازدیدها و گفت‌وگو با اقشار مختلف مردم با استفاده از هر فرصت ممکن، کوشا بوده و گزارش این ارتباط نزدیک دولت سیزدهم با بدنه مردم را در هفته دولت ارائه کنند؛ چرا که ادبیات دولت سیزدهم بر اساس این گفتمان شکل گرفته است.
 
وی با بیان شرح وظایف کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی ستاد گرامی‌داشت هفته دولت، از روابط عمومی دستگاه‌ها و اهالی رسانه و فعالان فرهنگی خواست برنامه‌ریزی لازم برای تشریح رویکردها و تبیین اقدامات و دستاوردهای نخستین سال فعالیت دولت سیزدهم را در دستور کار داشته و از قالب‌های مختلف رسانه‌ای و هنری برای این امر استفاده کنند.
 
خرّم افزود: نمی‌توان با مردم به‌صورت املایی یا انشایی حرف زد؛ بلکه باید با زبان ساده و عامه‌فهم با آحاد مردم ارتباط برقرار کرده و هر اقدام خود را توضیح دهیم تا همراهی بیش از پیش آنان در پیشبرد اهداف خدمت‌رسانی دولت جلب شود.
 
وی دستور تشکیل جلسات هفتگی این ستاد برای نظارت بر پیشرفت اقدامات لازم را صادر کرد و خواستار تشکیل کمیته‌های "اقتصاد دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین"، "سرمایه‌گذاری"، "صنعت و معدن"، "فرهنگی، اجتماعی و ورزشی" و "عمرانی و زیربنایی" شد.
 
استاندار آذربایجان شرقی همچنین از اعضای این ستاد خواست توجه ویژه به مناطق محروم استان را در برنامه‌های هفته دولت مدنظر داشته و اقدامات اساسی آغازشده در مناطقی چون چاراویماق، هشترود و خداآفرین بازتاب یابد.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

صندوق عدالت قاجاری

صندوق عدالت قاجاری

آی نیوز؛ رسول پورزمانی - یکی از موارد مهم مربوط به دوره قاجار که عموم ایرانیان آگاهی چندانی از آن ندارند و مربوط به دوران ناصرالدین شاه می شود تشکیل...

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2022
2022-09-28 - 1386