چهارشنبه, 04 آگوست 2021 - 08(Aug) 04 2021

انتخاب زبان

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 15 می 2021 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

سرپرست گروه امور زيربنايی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی گفت: 700 میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل قطعات بزرگراه اهر-تبریز اختصاص یافته است که هفته گذشته 14 میلیارد تومان به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافت.


 ناظم یونسی در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان اهر در جمع مسوولان این شهرستان اظهار داشت: از مبلغ 700 میلیارد تومان مبلغ اختصاصی به این بزرگراه در هفته گذشته، 140 میلیارد ریال به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافته است.

این مقام مسوول افزود: اولویت سازمان برنامه و بودجه در تخصیص اعتبارات شهرستانی و استانی با پروژه‌های نیمه تمام و پرداخت مطالبات سال‌های گذشته است.

یونسی یادآور شد: در سال‌جاری 680 میلیارد ریال اعتبارات شهرستانی در اختیار ادارات‌کل ستادی استان می‌باشد که فعلا توزیع نشده است، در زمینه ادارات شهرستانی می‌توانند با مراجعه به ادارات‌کل متبوعه از این اعتبارات نیز استفاده کنند.

وی افزود: سهم شهرستان از مجموع اعتبارات  از محل تبصره‌ها و سایر محل‌های تخصیص یافته در سال گذشته تنها 44 درصد تخصیص یافته بود و امسال نیز سهم شهرستان اهر از اعتبارات تملک دارایی استانی و توازن منطقه‌ای در حدود 27 میلیارد و 851 میلیون تومان است نسبت به سال97 از رشد 14 درصدی  برخوردار است.


تخصیص اعتبار 70 میلیارد تومانی به بزرگراه اهر-تبریز در سال 98

سرپرست گروه امور زیربنایی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی آذربایجان‌شرقی، بزرگراه اهر-تبریز را یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار شهرستان اهر برشمرد و افزود: پروژه بزرگراه اهر-تبریز در سالیان سال متاسفانه روند اجرایی طولانی مدت داشته است و استانداران و مسوولان مختلف قول‌های مساعد در خصوص این بزرگراه داده‌اند و محدودیت‌های منابع باعث شده تا این پروژه بزرگراهی به کندی پیش رود که در دولت تدبیر و امید پیشرفت مطلوبی داشته است.

یونسی اعلام کرد: بیش از 240 میلیارد ریال برای بزرگراه اهر-تبریز طی سال گذشته  اختصاص یافته بود و امسال نیز همین مبلغ برای ادامه ساخت بزرگراه اهر-تبریز پیش‌بینی شده بود که خوشبختانه با پیگیری‌های مسوولان شهرستانی از جمله فرماندار، نماینده مردم اهر و هریس و مسوولان استانی 45 میلیارد تومان دیگر به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص می‌یابد.

 وی تاکید کرد: خوشبختانه افزایش اعتبار بزرگراه اهر-تبریز در سال‌جاری نزدیک به 70 میلیارد تومان نتیجه همت جمعی مدیران اعم از شهرستانی و استانی است که پیش‌بینی می‌شود، این پروژه با این اعتبار تا پایان سال‌جاری تکمیل شود و اگر مطالباتی نیز باقی ماند در سال‌های آینده می‌توانیم پرداخت کنیم و هفته گذشته در وهله اول حدود 14 میلیارد تومان از اعتبار 45 میلیارد تومان به بزرگراه اهر-تبریز تخصیص یافت.

-_-

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
2021-08-04 - 1386