سه شنبه, 14 مرداد 1399 ساعت 12:21 ب ظ - 08(Aug) 04 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

رئیس شورای اسلامی استان گفت: معتقدم در بحث مدیریت، سوء مدیریت می‌تواند عامل اصلی مشکلات بسیاری از ارگان‌ها باشد، ارگانی موفق است که مدیریت توسعه گرا داشته باشد.

 

غلامحسین مسعودی ریحان با اشاره به نقش رسانه در توسعه جوامع، اظهار کرد: همانطور که وجود سه قوه مقننه، مجریه و قضاییه در جامعه تاثیرگذار است، رسانه نیز به عنوان قوه چهارم نقش اساسی در توسعه‌ی یک جامعه دارد، رسانه رکن رکین یک جامعه است که جامعه را به سمت توسعه سوق می‌دهد و هیچ کشوری بدون رسانه نمی‌تواند توسعه یابد.

دبیر همایش ملی »مدیریت، گردشگری و توسعه پایدار « گفت: ۲۳۶ مقاله علمی از سراسر کشور به دبیرخانه این همایش ارسال شده است.

غلامحسین مسعودی در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این همایش ۲۶ و ۲۷ تیر ماه جاری در تبریز برگزار می‌شود، افزود: از کل مقالات ارائه شده ۱۲۹ مقاله در حوزه گردشگری، ۴۳ مقاله در حوزه مدیریت و ۶۴ مقاله در حوزه توسعه پایدار است.

وی با بیان اینکه توسعه پایدار شهری نیاز به مدیریت با برنامه و توجه به صنعت گردشگری دارد، اظهار داشت: این همایش در محورهای مدیریت و تعالی، اقتصاد و توسعه، حسابداری و مالی، بانکداری و روابط بین المللی، کارآفرینی، توریسم درمانی، برنامه ریزی، مدیریت و طراحی شهری و نقاط قوت، ضعف، فرصت‌ها، و تهدیدها در توسعه صنعت گردشگری برگزار می‌شود.

مسعودی ریحان اضافه کرد: آموزش، پژوهش و گردشگری، گردشگری شهری و توسعه شهرها، جغرافیا، محیط زیست و گردشگری، گردشگری و ارتباطات، مهندسی معماری و توسعه پایدار، مهندسی شهرسازی و توسعه شهری پایدار، منظر شهری پایدار و توسعه و مهندسی محیط زیست و محیط زیست شهری از دیگر محورهای این همایش است.

وی افزود: آذربایجان شرقی دارای جاذبه‌های توریستی فراوانی است که سرمایه گذاری روی این جاذبه‌ها و شناساندن آن‌ها به دنیا می‌تواند گامی موثر برای توسعه پایدار باشد، معتقدم باید در زمینه صنعت توریسم، تبلیغات موثری انجام شود.

وی با اشاره به ضرورت برقراری توسعه پایدار در جامعه، اظهار کرد: انسان‌های توسعه یافته، جامعه را به سمت توسعه یافتگی سوق می‌دهند.

مسعودی ریجان با بیان این‌که شورای اسلامی استان هیچ بودجه‌ای نداشته اما همواره دغدغه توسعه‌ی استان را دارد، بیان کرد: باید فکر و اندیشه خود را متحول کنیم، فهمیدن، پله‌ی نخست توسعه بوده و توسعه راهی است که باید آن را طی کرد؛ چرا که دستیابی به توسعه پایدار یک شبه صورت نخواهد گرفت.

رئیس هیأت اجرایی همایش ملی «مدیریت، گردشگری و توسعه پایدار» نیز در این جلسه با بیان اینکه این همایش دارای مجوز isc است، گفت: مقالات ارائه شده در این همایش قابل نمایه در پایگاه علمی معتبر و استنادی علوم جهان اسلام بوده و به عنوان نمره پژوهشی دارای اعتبار است.

بهمن عبدی، افزود: مقالات پذیرش شده در این همایش کاربردی بوده و در ۳ پنل تخصصی مدیریت، گردشگری و توسعه پایدار ارائه می‌شود.

وی یادآوری کرد: این همایش با همکاری شورای عالی استان‌ها، دانشگاه فنی و حرفه‌ای و شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

عبدی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه فرصت‌های گردشگری شهرستان‌های استان برای ارائه توانمندی‌های آنها در قالب ۳۰ غرفه در ائل گلی تبریز از برنامه‌های جنبی این همایش است.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386