چهارشنبه, 22 مرداد 1399 ساعت 10:40 ق ظ - 08(Aug) 12 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

تبریز - جعفر شجاعی طی حکمی از سوی مدیرکل آموزش‌وپرورش آذربایجان شرقی به‌عنوان سرپرست آموزش و پرورش شهرستان اهر منصوب شد.
ظهر امروز پنج شنبه با برگزاری جلسه تودیع و معارفه، حیدر پورسلیمان بعد از سه سال مدیریت آموزش و پرورش شهرستان اهر سمت خود را به جعفر شجاعی تحویل داد.

این جلسه با حضور معاون تربیت‌بدنی آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، معاون فرماندار شهرستان اهر و کارشناسان و معاونین آموزش و پرورش اهر برگزار شد.

جعفر شجاعی سرپرست آموزش و پرورش اهر در این جلسه گفت: باوجود افراد کاردان و با تجربه در آموزش و پرورش اهر موجب شد تا بتوانم این سمت را قبول کنم، البته در آینده از تجربیات و راهنمایی‌های مدیر سابق آموزش‌وپرورش برای پیشبرد اهداف استفاده خواهیم کرد.

حیدر پورسلیمان مدیر سابق آموزش و پرورش اهر نیز، بیان کرد: دبیران و معلمان در پیشرفت و توسعه آموزش‌وپرورش اهر نقش بسزایی داشتند که اکنون عملکرد موفق این اداره مدیون این عزیزان هستیم و امیدوارم همان‌طور که مسئولین شهرستانی و استانی در سمت مدیر حمایت کرده‌اند ادامه یابد.

جعفر شجاعی از چهره‌های قرآنی و مفسرین هیات مذهبی شهرستان اهر متولد۱۳۵۰ با مدرک فوق‌لیسانس فقه و مبانی اسلامی و دارای ۲۵ سال سابقه‌ی خدمت در پست‌های مختلف کارشناسی و کارشناس مسئولی و مدیریت مدارس و معاونت پرورشی ادارات آموزش‌وپرورش هوراند، ناحیه ۱ تبریز و اهر به‌عنوان سرپرست مدیریت آموزش‌وپرورش اهر منصوب شد.

گفتنی است حیدر پورسلیمان سی و سومین مدیر آموزش و پرورش اهر پس از سه سال خدمت در این سمت، با صدور حکمی از سوی جعفر پاشایی مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی به‌عنوان مدیر آموزش‌وپرورش منطقه یک تبریز معرفی شد.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386