پنج شنبه, 23 مرداد 1399 ساعت 04:17 ب ظ - 08(Aug) 13 2020

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب

 بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها لحظاتی پیش (امروز شنبه 16 آبان 94) در مصلای امام خمینی (ره) آغاز به کرد.


به گزارش ایرنا، بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها با حضور بالغ بر 600 رسانه در 567 غرفه برپا شده است.
شعار این دوره نمایشگاه 'نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه' انتخاب شده است. شعار این دوره نمایشگاه در واقع در راستای شعار دوره قبل نمایشگاه مطبوعات (دوره بیستم) با عنوان آزادی مسوولانه است که لزوم نقد منصفانه و پاسخ مسئولانه را یادآوری می کند.
مسئولان نمایشگاه بیست و یکم هدف از تعیین این شعار را برقراری رابطه دوطرفه میان نقادان با مسئولان عنوان می کنند که باید با نقد منصفانه افراد و دریافت پاسخ مسئولان به نتایج مطلوب و منطقی برای مخاطبان بیانجامد.در واقع با تعیین این شعار افراد نقد کننده و مسئولان باید هر دو در مقابل مخاطبان پاسخگو باشند.
به گزارش ایرنا، امسال این نمایشگاه با رویکرد خانواده محوری، با هدف آشتی خانواده ها با مطبوعات و رسانه ها و دعوت از همه خانواده ها از کودکان تا کهنسالان برای حضور در نمایشگاه و پیوند آنها با رسانه و ترغیب و تشویق برای مطالعه انجام گرفته است.
معاون مطبوعاتی و اطلاع رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید که تمامی امکانات و ظرفیت ها را بکار گرفته ایم تا بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها امسال متفاوت و با شکوهتر از سال های گذشته و با حضور همگان برگزار شود.
حسین انتظامی تصریح کرد: حضور 600 رسانه در 567 غرفه و بالغ بر 35 رسانه در لیست انتظار درخواست حضور در نمایشگاه نشانگر استقبال چشمگیر از نمایشگاه مطبوعات امسال است.
در این دوره نمایشگاه هم به مانند سال گذشته، تقسیم بندی های موضوعی را شاهد هستیم، ولی این تقسیم بندی شامل خبرگزاری ها، روزنامه ها، موسسه های مطبوعاتی و نشریات استانی نمی شود که بر اساس شکل تقسیم بندی شده اند.
در نمایشگاه امسال گروه دین و اندیشه با 27 شرکت کننده، فرهنگی و هنری 57، سیاسی و اقتصادی 79، آموزشی و تخصصی 71، عمومی و خانواده 44 و کودک و نوجوان با 7 شرکت کننده در نمایشگاه مطبوعات حضور پیدا کرده اند.
حضور پر رنگ نشریات دانشجویی، استانی، منطقه ای، محلی، هنری، خانواده، علمی، فناوری، الکترنیک، سایت های مختلف خبری و ... نیز در این دوره نمایشگاه بصورت متنوع قابل مشاهده و چشمگیر است.
بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها، 16 تا 22 آبان ماه 94 با شعار نقد منصفانه، پاسخ مسئولانه با حضور موسسات مطبوعاتی، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) برگزار می شود.

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

فردا آخرین مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

  مشاور عالی سازمان سنجش گفت: مهلت ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۹ و بیست و پنجمین المپیاد علمی دانشجویی کشور فردا پنجشنبه ۲۸ آذرماه ۹۸ پایان می...

آی خبر © Aynews.ir 2007-2020
1399 - 1386