شنبه, 25 آبان 1398 ساعت 12:02 ق ظ - 11(Nov) 15 2019

انتخاب زبان

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

tabligh

شعار سال 98: رونق تولید

بحران آب را جدی بگیریم

شهریار نیوز

دریاچه ارومیه


تبریز گونال - تولید کننده انواع کنتور آب
آذرشهر و کندوان اسکو مناطق ویژه اقتصادی می شوند

قره سید خبر داد:
آذرشهر و کندوان اسکو مناطق ویژه اقتصادی می شوند
نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: بر اساس جلسه ی کمیسیون اقتصادی مجلس، شهرستان آذرشهر و منطقه توریستی کندوان اسکو به مناطق ویژه اقتصادی تبدیل می شوند.

میر هادی قره سید ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به ظرفیت های صنعتی شهرستان آذرشهر گفت: شهرستان آذرشهر به دلیل همجواری با جاده ترانزیتی و وجود بزرگترین شهرک صنعتی شمالغرب کشور، دارای اهمیت زیادی در منطقه است و تبدیل این شهرستان به منطقه ویژه اقتصادی می تواند موجب شکوفایی اقتصاد این شهرستان شود.

وی همچنین در خصوص ظرفیت های اقتصادی و کشاورزی آذرشهر نیز گفت: شهرستان آذرشهر به جهت هم جواری با مرکز استان و وجود معادن متنوع سنگ همواره نقش موثری در استان داشته و به عنوان قطب کشاورزی و دامداری شمالغرب کشور مطرح بوده است.

قره سید با تاکید بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت‌های منطقه نیز افزود: شهرستان آذرشهر و بخش های تابعه آن قابلیت‌های کم نظیری در توسعه اقتصادی و تولیدی استان دارد که این اهمیت زیاد و کار سنگین مسئولان را می طلبد.

عضو کمیسیون حقوقی مجلس همچنین در خصوص قابلیت های منطقه توریستی کندوان اسکو و اهمیت شناساندن ظرفیت های آن به دنیا نیز گفت: کندوان از روستاهای تاریخی و منحصر به فرد دنیا است که باید با معرفی ظرفیت های گردشگری آن، تلاش کرد و آنرا به جهانیان نشان داد.

وی همچنین از رئیس کمیسیون اقتصادی و نمایندگان آذربایجان شرقی در مجلس نیز تشکر کرد و گفت: اذربایجان شرقی یکی از با اهمیت ترین استان های کشور است که نمایندگان آن باید با مدیران استانی در جهت رشد استان و حل مشکلات تعامل داشته باشند.


نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کانال تلگرام آی نیوز


آی خبر © Aynews.ir 2007-2019
1398 - 1386