سه شنبه, 01 تیر 1400 ساعت 06:53 ق ظ - 06(Jun) 22 2021

انتخاب زبان

سال تولید؛ پشتیبانی‌ها، مانع‌زدایی‌ها سپهر ماشین سازی تبریز

شهریار نیوز دریاچه ارومیه

 

tabligh

یادداشت و گزارش

اسلحه‌های ایرانی که قاتل متجاوزان خارجی هستند

on شنبه, 25 ارديبهشت 1400 11:55

صنایع نظامی کشورمان چندین سال است که در حوزه طراحی و ساخت تسلیحات و تجهیزات به خودکفایی رسیده اند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی از معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری استان در مجموعه مستند تلویزیونی «ایرانی که ندیده اید» از شبکه یک سیما خبر داد.


به گزارش آی نیوز از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، "مرتضی آبدار" ضمن با این خبر اظهار داشت: با توجه به اهمیت تعامل مستمر با رسانه ملی در راستای معرفی ظرفیت های گردشگری استان، همکاری مشترکی از سوی اداره کل میراث فرهنگی آذربایجان شرقی با شبکه یک سیما به منظور تهیه و پخش مستند  "ایرانی که ندیده اید" در قالب معرفی جاذبه های گردشگری مناطق کمتر شناخته شده آذربایجان شرقی به صورت گرفته است.
آبدار ادامه داد: رونق صنعت گردشگری استان بخصوص توزیع متناسب سفر در شهرهای کوچک و روستاها و همچنین معرفی پتانسیل¬های صنایع دستی و بوم‌گردی از جمله اهداف اصلی مستند "ایرانی که ندیده اید" است.
وی افزود: تولیدات موفق رسانه ای می تواند تأثیر قابل توجهی در معرفی جاذبه های کمتر شناخته شده در مناطق با پتانسیل های گردشگری داشته باشد و جذب گردشگر به منطقه را تسهیل کند.
مدیرکل میراث فرهنگی استان با بیان اینکه جاذبه¬های گردشگری 7 شهرستان آذربایجان شرقی در فاز نخست این همکاری در قالب برنامه¬های 6 دقیقه¬ای تهیه و پخش آن از اواخر هفته جاری از شبکه یک سیما آغاز خواهد شد، ادامه داد: در فاز نخست این مستند به شهرستان¬های شبستر، کلیبر، خداآفرین، اهر، هریس، ورزقان و آذرشهر پرداخته شده است که از روز چهارشنبه 11 اردیبهشت با پخش برنامه شهرستان خداآفرین آغاز خواهد شد.
آبدار در پایان ضمن قدردانی از تعامل موثر و سازنده مدیرکل صدا و سیمای استان با شبکه های سراسری که نقش سازنده ای در تولید و پخش این برنامه ها داشت خاطرنشان کرد: با استفاده از ظرفیت شبکه سهند و در تعامل با رسانه ملی، مستند دیگر شهرستان ها و نیز روستاهای هدف گردشگری آذربایجان شرقی از طریق شبکه های پرس تی وی، آموزش و هیسپان تی وی تولید و پخش خواهد شد.
انتهای پیام/

کانال تلگرام آی نیوز


خواندنی ها

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

تولید آب آشامیدنی از نور خورشید با مواد پایدار و ارزان

محققان دانشگاه "ساوث استرالیا" موفق شدند با استفاده از مواد پایدار و مقرون به صرفه از نور خورشید برای تولید آب آشامیدنی پاک و ایمن بهره ببرند که می‌تواند زندگی...

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

ایجاد دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی در تبریز

رییس پارک علم و فناوری آذربایجان‌شرقی گفت: دومین مرکز رشد فناوری‌های فرهنگی کشور در آینده نزدیک در تبریز راه اندازی می‌شود.

پایگاه  خبری آی خبر

زمینه رسانه، اجتماعی
صاحب امتیاز و مدیرمسئول:
علی عباسی نهاری
آدرس: تبریز - چهارراه شهید بهشتی - ابتدای خیابان شهید منتظری - جنب دبستان فارابی و بیمه دانا - پلاک 75 طبقه 1 تلفن تماس:  04133355855- 09149160116
پست الکترونیک: info@aynews.ir a89ab@yahoo.com
شماره مجوز 94/1417

________________________

 

آی خبر © Aynews.ir 2007-2021
1400 - 1386